На Київщині почали робити щеплення вакциною Pfizer

На Київщині почали робити щеплення вакциною Pfizer

На Київщині почали робити щеплення вакциною Pfizer
. Київська ОДА

У Київській області 18 квітня розпочалася вакцинація від коронавірусу препаратом Сomirnaty виробництва компанії Pfizer-BioNTech.

Про це повідомила пресслужба Київської обласної державної адміністрації.

"Вчора наша область отримала перші 1170 доз вакцини від Pfizer-BioNTech, а сьогодні ми вже почали її використовувати", – сказав очільник ОДА Василь Володін.

За його словами, у першу чергу, цією вакциною прищеплюватимуть працівників і жителів будинків для людей похилого віку. Туди, згідно з визначеним графіком, виїжджатимуть мобільні бригади, які робитимуть щеплення.

Читайте також: Вакцина Pfizer прибула до України. Що варто знати про препарат

Очікується, що протягом дня до вакцинальної кампанії долучаться два спеціалізовані заклади Київщини. Всього щеплення препаратом отримають 78 працівників і 42 жителів Бородянського психоневрологічного інтернату, після них – 84 працівники та 12 жителів Білоцерківського психоневрологічного інтернату. Паралельно на Київщині також застосовують китайську вакцину CoronaVac. Вона призначена для щеплення маломобільних груп населення та їх опікунів, працівників освіти, які будуть залучені до проведення ЗНО, a тaкoж інших кaтeгopій.

Що відомо

  • 16 квітня до України прибули 117 тисяч доз вакцини проти COVID-19 від Pfizer/BioNTech в межах програми поставок глобальної ініціативи вакцинації COVAX.
  • 17 квітня в Україні стартувала вакцинація співробітників системи органів МВС.
  • МОЗ скасувало дозвіл на вакцинацію публічних осіб залишками вакцини поза чергою.
  • В Україні 24 лютого розпочалася кампанія з вакцинації населення проти COVID-19. За день першу дозу вакцини отримали майже 160 людей.
  • Станом на 17 квітня в Україні від СOVID-19 прищепилася 445 861 людина.
  • Міністр охорони здоров'я Максим Степанов щепився вакциною Oxford/AstraZeneca (Covishield) проти COVID-19. Наступним щеплення отримав президент Володимир Зеленський.
  • На початку березня у Києві запустили онлайн-анкету для лідерів громадської думки, які бажають провакцинуватись від СOVID-19 та популяризувати вакцинацію.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок