Міністр охорони здоров'я щепився проти COVID-19

Міністр охорони здоров'я щепився проти COVID-19

Міністр охорони здоров'я щепився проти COVID-19
. Колаж ЛОДА/AP

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов щепився вакциною Oxford/AstraZeneca (Covishield) проти COVID-19. Наступним щеплення має отримати президент Володимир Зеленський.

Як повідомили у МОЗ, Степанов отримав щеплення в Олександрівській лікарні в Києві. Перед тим, як ввести вакцину лікарка перевірила стан здоров'я міністра, виміряла тиск.

"Здається, краще ніж до вакцинації. Дякую", – сказав Степанов після вакцинації.

На брифінгу Степанов розповів, що зробив це, аби розвіяти страхи людей щодо вакцинації.

"Мною сьогодні (1 березня – ред.) були внесені зміни щодо дорожньої карти з вакцинації, з нашого національного плану, це дає нам можливість вакцинуватися міністру охорони здоров'я та президенту. Я буду першою людиною, потім буде Володимир Олександрович", – розповів міністр.

Читайте також: Як записатися на вакцинацію проти COVID-19. Інструкція від Мінцифри

Як раніше повідомляли в Офісі президента, Володимир Зеленський планує вакцинуватися разом з військовими.

Що відомо

  • В Україні 24 лютого розпочалася кампанія з вакцинації населення проти COVID-19. За день першу дозу вакцини отримали майже 160 людей.
  • Першим в Україні вакцину проти COVID-19 отримав лікар з ковідного відділення Черкаської обласної лікарні Євген Горенко.
  • З 1 березня Міністерство охорони здоров'я відкриє можливість запису до електронної черги вакцинації проти COVID-19 у застосунку на та порталі "Дія".
  • Прем'єр-міністр Денис Шмигаль стверджує, що до кінця року всі охочі зможуть зробити щеплення від коронавірусу. Також він повідомив, що Україна вже має контракти на 30 мільйонів доз вакцин.
На початок