Президент вакцинувався проти COVID-19

Президент вакцинувався проти COVID-19

Президент вакцинувався проти COVID-19
Twitter/Володимир Зеленський

Президент Володимир Зеленський щепився вакциною Oxford/AstraZeneca (Covishield) проти COVID-19. Президенту зробили щеплення під час його робочої поїздки до зони ООС.

Як повідомили Суспільному в Офісі президента, Зеленський вакцинувався як Верховний головнокомандувач разом із військовими у військовому госпіталі Сєверодонецьку.

Після вакцинації президент написав, що вакцина дозволить знову жити без обмежень, а також закликав українців записатися в чергу в "Дії".

"Боятися нічого, подаю особистий приклад", – написав Зеленський.

Як повідомили в Офісі президента, перед щепленням президент дав письмову згоду на отримання вакцини. Також йому розповіли про можливий побічний ефект – підвищення температури.

"Це нормально, таке може бути після кожної вакцини", – сказав Зеленський.

Читайте також: Як записатися на вакцинацію проти COVID-19. Інструкція від Мінцифри

"Щеплення важливе. Я знаю, що таке COVID-19, бо хворів на цю недугу. Тому всім пропоную обов’язково вакцинуватися. Попри те, що я перехворів на COVID-19, у мене рівень антитіл дуже низький", – розповів Зеленський.

1 березня цією ж вакциною щепився міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Що відомо

  • В Україні 24 лютого розпочалася кампанія з вакцинації населення проти COVID-19. За день першу дозу вакцини отримали майже 160 людей.
  • Першим в Україні вакцину проти COVID-19 отримав лікар з ковідного відділення Черкаської обласної лікарні Євген Горенко.
  • З 1 березня українці можуть записатися до електронної черги на вакцинацію проти COVID-19 на державному порталі "Дія".
  • Міністр охорони здоров'я Максим Степанов щепився вакциною Oxford/AstraZeneca (Covishield) проти COVID-19. Наступним щеплення має отримати президент Володимир Зеленський.
  • Прем'єр-міністр Денис Шмигаль стверджує, що до кінця року всі охочі зможуть зробити щеплення від коронавірусу. Також він повідомив, що Україна вже має контракти на 30 мільйонів доз вакцин.
  • Міністерство охорони здоров'я дозволило вакцинувати громадських діячів проти COVID-19 з метою популяризації щеплень у разі, якщо лишатимуться "зайві" препарати AstraZeneca.
  • Понад 44 тисячі українців записалися протягом 1 березня до листа очікування вакцинації від COVID-19.
На початок