Російське військо захопило сіру зону на Торецькому напрямку — населений пункт Шуми

Російське військо захопило сіру зону на Торецькому напрямку — населений пункт Шуми

Фронт, ЗСУ
Воїн ЗСУ на фронті. 33 ОМБр

Армія захопила так звану сіру зону на Торецькому напрямку — населений пункт Шуми та має просування на цьому напрямку.

Про це в ефірі "Еспресо" розповів військовий 41 ОМБр Кирило Сазонов.

Російська армія штурмує Часів Яр, навколо міста, а також у Калинівці, Іванівському тривають постійні бої, розповів військовий.

"Кілька днів тому вони (російські військові — ред.) полізли зі сторони Горлівки на Торецькому напрямку, де дорога йде на Костянтинівку. Сказати, що вони захопили Шуми, так Шумів, як таких й не було, з 2014 року — це так звана сіра зона, або як зараз кажуть оперативний плацдарм був — геть зруйновані залишки якогось дачного селища, приватного сектору".

По Північному, Південному, Торецьку, Залізному дуже багато ударів армія РФ завдає артилерією, ракетами, КАБами прилітають, а по Торецьку штурми йдуть переважно піхотою, застосовуючи потужну артпідготовку, розповів Сазонов.

"На жаль, вони (російські військові — ред.) трохи просунулись там (на Торецькому напрямку — ред.), залізли на водокачку, водогін. Але коли вони зайшли туди, напилися, їх ракетою за пів години зруйнували все і там нікого нема. Ми так і працюємо. Так і було у Калиновому. Вони (російські військові — ред.) заходять на позиції, нас (ЗСУ — ред.) звідси вибивають, ми відходимо, по ворожій (російській — ред.) піхоті, штурмовикам б'ють наші міномети, артилерія, дронщики — знищують все, що можна. Далі заходять штурмовики й дочищають все, зайшла піхота знов. Калинове наше, наша піхота тримає. На жаль, по Торецьку вони трохи просунулись", — розказав боєць.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок