Армія РФ не скидає КАБи біля мікрорайону "Канал" біля Часового Яру, щоб не зачепити своїх — речник 26-ї бригади

Армія РФ не скидає КАБи біля мікрорайону "Канал" біля Часового Яру, щоб не зачепити своїх — речник 26-ї бригади

Російські військові
Російські військові. УНН

Російські військові не скидають керовані авіабомби в районі "Канал" біля Часів Яру, щоб не зачепити своїх бійців.

Про це в етері телемарафону "Єдині новини" розповів начальник пресслужби 26 артилерійської бригади Олег Калашніков.

"Російські війська штурмують Часів Яр використовують колісну техніку. На сьогодні ведуться вуличні бої, якщо взяти район "Канал", однак противник(російські війська — прим. ред.) не може там закріпитись та дійти безпосередньо до самого каналу. Тут російські штурми відбуваються надалі. Російські військові застосовують керовані авіабомби, але саме на цей мікрорайон "Канал", він їх не скидає, щоб не зачепити своїх", — уточнив Олег Калашніков.

За його словами, російські військові хочуть взяти у пів оточення по флангах Часів Яр.

"В районі Очеретиного російські військові намагаються просунутись, вони сюди додають підрозділи, ситуація занадто динамічна, на деяких ділянках, десь ми їх нищимо, є ті ділянки де вони намагаються просуватись", — зазначив Калашніков.

Начальник пресслужби 26 артилерійської бригади Олег Калашніков в ефірі марафону "Суспільне" розповів, кількість російських атак на напрямку бригади знизилась.

"Російські військові намагаються просунутись на південному та північному флангах Часового Яру. Їх увага зосереджена на південному фланзі, де Кліщіївка та Андріївка. Тут ми бачимо, збільшення кількості російських наступів. Вони штурмують малими піхотними групами до 12 бійців, артилерія працює на постійній основі", — уточнив Олен Калашніков.

Він зазначив, що російські військові посилюють активні дії в районі Богданівки та Калинівського.

Що відомо про Часів Яр на Донеччині

Часів Яр розташований за 15 кілометрів від захопленого російськими військами Бахмута. З населеного пункту евакуювали всіх дітей. До повномасштабного російського вторгнення в Україну у громаді проживали 13 тисяч жителів.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок