За тиждень українські військові взяли 34-х полонених: з яких підрозділів — дані "ОСУВ Таврія"

За тиждень українські військові взяли 34-х полонених: з яких підрозділів — дані "ОСУВ Таврія"

За тиждень українські військові взяли 34-х полонених: з яких підрозділів — дані "ОСУВ Таврія"
. Полонені російські солдати. Фото: ГУР.

Українські військові протягом тижня взяли у полон 34 російських солдатів в зоні відповідальності оперативно стратегічного угрупування військ "Таврія". Серед них є кадрові російські військові, колишні ув'язнені та мобілізовані. Більшість з низх у полон потрапили на Авдіївському напрямку.

Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" повідомив речник ОСУВ Таврія Дмитро Лиховій.

"За минулий тиждень в зоні відповідальності ОСУВ "Таврія" взяли в полон 34 російські окупанти і вони з різних підрозділів. Проти нас воюють як і колишні "кримінальники", так і і кадрові російські військові, і мобілізовані, і регулярна армія, це в основному мотострілецькі підрозділи", — розказав Лиховій.

Він зазначив, що найбільша кількість полонених була взята у полон на Авдіївському напрямку, де тривають активні бої.

"Це, на приклад, 21-ша окрема мотострілецька Омська бригада, яка базується в Оренбурзькій області. Це звичайна мотострілецька регулярна бригада російської армії, яка знищується в ході бойових дій на Авдіївському напрямку", — додав речник ОСУВ "Таврія".

Також за його інформацією, в полон потрапляють військові так званих полків морської піхоти та "народної міліції" так званих ЛНР та ДНР.

"Крім того, в полон потрапляють представники так званого кавказького козачого полку — Це 247-й гвардійський десантно-штурмовий полк південного військового округу, який дислокується у Ставрополі. Крім того, є 33-й мотострілецький берлінський донський козачий полк, який дислокується у місті Камишин", — розказав Лиховій.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок