Українські військові відійшли з Ласточкиного на Авдіївському напрямку — ОСУВ "Таврія"

Українські військові відійшли з Ласточкиного на Авдіївському напрямку — ОСУВ "Таврія"

Українські військові відійшли з Ласточкиного на Авдіївському напрямку — ОСУВ "Таврія"
. Фото: Генштаб ЗСУ/Facebook

Сили оборони України відішли з села Ласточкиного на Авдіївському напрямку та організовують нову лінію оборони, аби не допустити подальшого просування російських окупаційних військ.

Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" повідомив речник ОСУВ Таврія Дмитро Лиховій.

"Підрозділи Сил оборони України здійснили відхід від села Ласточкине, щоб організувати оборону по лінії населених пунктів Орлівка, Тоненьке, Бердичі і не допустити подальшого просування противника далі в західному напрямку", — сказав Лиховій.

За його інформацією, російські війська збільшили кількість авіаударів та штурмів. За 26 лютого вони завдали 45 авіаударів та здійснили 72 штурми, з яких 25 штурмів було на Авдіївському напрямку та 40 штурмів на Мар'їнському.

"Попри тиск противника наші підрозділи ведуть активну оборону, діють маневрами і найскладніша ситуація на Авдіївському та Мар’їнському напрямках", — розказав речник ОСУВ "Таврія".

Що відомо про село Ласточкине

Село Ласточкине Очеретинської громади розташоване на захід від Авдіївки.

За інформацією голови Очеретинської селищної військово-цивільної адміністрації Миколи Коваленка, станом на 18 лютого 2024 року у селі залишалась одна родина — чоловік та жінка середніх років. Вони відмовились від евакуації.

До 2014 року у громаді було 40 населених пунктів, після 2014 — окуповані три населені пункти. До повномасштабного вторгнення у 37 населених пунктах проживали майже 24 тисяч людей.

Станом на 17 лютого 2024 року 10 населених пунктів громади окуповані, та під час вторгнення частково захоплені території населених пунктів Первомайське та Північне.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок