Російські військові обстріляли школу в Авдіївці. Загинула жінка — МВА

Російські військові обстріляли школу в Авдіївці. Загинула жінка — МВА

Російські військові обстріляли школу в Авдіївці. Загинула жінка — МВА
. Зруйнована школа в Авдіївці 13 березня 2023 року. Фото: Telegram / Андрій Єрмак

Армія РФ обстріляла школу № 6 в Авдіївці. Внаслідок обстрілу загинула жінка, яка проходила повз будівлю. Про це повідомив Суспільному голова Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш.

"В школу було пряме влучання. Загинула жінка 1976 року народження. На час обстрілу нікого не було у приміщенні освітнього закладу. Ще влітку у школі видавали гуманітарну допомогу, але його обстріляли та він згорів", — сказав Барабаш.

За словами Віталія Барабаша, школа зруйнована, вона ще під час минулого обстрілу не була придатна для будь-якої роботи, тоді два крила були більш-менш цілими, а два — зруйновані.

Як розповів голова Авдіївської МВА, в Авдіївці жодна з семи шкіл не вціліла під час бойових дій.

"Друга ракета поцілила біля дороги. За день було понад 20 обстрілів. Російські військові стріляли з танків та "Градів. Зрунку, 13 березня, армія РФ поцілила по коксохімічному заваду", — зазначив Барабаш.

Що відомо про обстріли та ситуацію в Авдіївці

11 березня армія РФ завдала сім авіаударів по Авдіївці, також гатила з "Градів" та артилерії.

В Авдіївці до повномасштабного вторгнення Росії в Україну проживали 32 тисячі людей. У місті залишаються близько двох тисяч місцевих жителів. Продуктів харчування є з запасом. У місті працює міська лікарня, один лікар, чотири медсестри, чотири молодші медсестри та технічний персонал. Медикаменти є. З травня не працює швидка. Поранених вивозять рятувальники в лікарні Селидового, Покровська, Мирнограда. В місті немає води, світла та зв'язку.

Читайте також про ситуацію в Авдіївці

У Авдіївці розформували опікунську сім’ю, аби евакуювати дитину

В Авдіївці від серцевого нападу померла 6-річна дівчинка. Висновки МВА та поліції

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок