Є продукти та працює лікарня: в Авдіївці залишається близько 2000 тисяч людей

Є продукти та працює лікарня: в Авдіївці залишається близько 2000 тисяч людей

Є продукти та працює лікарня: в Авдіївці залишається близько 2000 тисяч людей
Фото: Anatolii Stepanov/AFP via Getty Images

У Авдіївці залишаються близько двох тисяч місцевих жителів. Про це під час телемарафону повідомив голова Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш.

"Ніч минула спокійно. Зранку були обстріли старої частини міста. Продуктів харчування є з запасом. У місті працює міська лікарня, один лікар, чотири медсестри, чотири молодші медсестри та технічний персонал. Медикаменти є. З травня не працює швидка. Поранених вивозять рятувальники в лікарні Селидового, Покровська, Мирнограда", — розповів Віталій Барабаш.

Барабаш зазначив, що в'їзд та заїзд в місто під постійними обстрілами також на підвіз харчів для містян впливають погодні умови.

Барабаш говорить, що в місті немає води, світла та зв'язку.

"Авдіївський коксохім, волонтери та місцева влада завозять буржуйки для жителів міста. Видаємо їх, де живуть 10-15 людей. На жаль, є випадки, коли буржуйка була встановлена у багатоповерхівці, і жінка задихнулась чадним газом", — розповів Барабаш.

Як розповів голова МВА, у місті зруйнована інфраструктура на її відновлення піде багато років. Джерелом тепла Авдіївки був коксохім.

Навіщо російським військовим Авдіївка

"Їм потрібно показати перемогу. Стратегічно російським військовим треба вихід на Покровськ відповідно через Карлівське водосховище, бо це джерело водопостачання Курахове, Новогродівка, Покровськ, Селидове, Мирноград. Щодня водосховище обстрілюють. Росіянам це дасть обстрілювати Покровськ", — каже Барабаш.

Що відомо про Авдіївку

  • В Авдіївці до повномасштабного вторгнення Росії в Україну проживали 32 тисячі людей.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок