В ОРДЛО окупанти не виплачують компенсації за загиблих "мобілізованих" — розвідка

В ОРДЛО окупанти не виплачують компенсації за загиблих "мобілізованих" — розвідка

В ОРДЛО окупанти не виплачують компенсації за загиблих "мобілізованих" — розвідка
. УНІАН

На тимчасово окупованих територіях Донеччини та Луганщини окупанти не виплачують компенсації за загиблих "мобілізованих", а тіла російських військових спалюють.

Про це повідомила пресслужба Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

За інформацією ГУР, в окупованом Луганську так звана "поліція" видає родичам тіла загиблих у магазині "Копійка". Разом з тілом родичам видають свідоцтво про смерть та дозвіл на поховання. Ждоних документів про причини та місце смерті не видають.

"Родичам пояснюють, що жодних виплат за смерть мобілізованих з "ЛНР" і "ДНР" не передбачено навіть за наявності російського паспорта. Одночасно, родичам офіційно загиблих росіян обіцяно виплату 12 мільйонів рублів", — йдеться у повідомлені.

На окупованих територіях Донеччини, окупаційні адміністарції продовжують примусову "мобілізацію". Більшу частину "мобілізованих" відправляють у найгарячіші точки без підготовки. Переважно вони розчищають перешкоди та риють окопи. Вони погано забезпечені амуніцією та їжею. Втрати серед "мобілізованих" складають 70-80%.

"️Щоб приховати реальну кількість загиблих, окупанти використовують Донецький металургійний комбінат для спалення трупів місцевих "новобранців" і добровольців, які прибули з Росії. Точна кількість спалених невідома", – додали у повідомленні.

Що відомо

  • Усі мешканці тимчасово окупованих територій Криму, Донецької та Луганської областей за законодавством України — громадяни України, однак окупаційна влада почала проводити мобілізацію населення з метою залучення у бойових діях проти України.
  • На захоплених територіях Донеччини та Луганщини російські окупанти проводять політику деукраїнізації освіти.
  • У Луганській області Служба Безпеки України розслідує факти злочинної діяльності колишнього міського голови міста Щастя — член Партії Регіонів підтримував "військову операцію" РФ та окупацію міста

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок