На Луганщині СБУ збирає доказову базу злочинів зрадників і пособників російських окупантів

На Луганщині СБУ збирає доказову базу злочинів зрадників і пособників російських окупантів

На Луганщині СБУ збирає доказову базу злочинів зрадників і пособників російських окупантів
Дорога на Луганщині. Фото: Суспільне Донбас

У Луганській області Служба Безпеки України розслідує факти злочинної діяльності колишнього міського голови міста Щастя — член Партії Регіонів підтримував "військову операцію" РФ та окупацію міста. Про це повідомило 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях — м. Сєвєродонецьк.

За інформацією СБУ, чоловік очолив окупаційну адміністрацію у Щастинській територіальній громаді й наразі допомагає рашистам встановлювати на захопленій території свої порядки.

Служба безпеки додала, що триває досудове розслідування за ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України), а пособнику окупантів загрожує до 10 років ув'язнення.

"Також слідчі СБУ розслідують державну зраду (ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України) чотирьох працівників Щастинського райвідділу ГУ НП у Луганській області, які пішли на службу до окупантів", — йдеться в повідомленні.

Також СБУ наголосила, що за статтею "державна зрада" документуються дії інспектора поліції з Новоайдарщини. Працівники Служби безпеки встановили, що поліцейський патрульної служби в умовах воєнного часу добровільно перейшов на бік ворога і наразі очолює відділ поліції у тимчасово окупованому Новоайдарі.

Працівники СБУ додали, що кваліфікували дії співробітниці військового мобільного шпиталю, дислокованого у Сєвєродонецьку, як держзраду. "Військова медичка перейшла на бік ворога і взяла учать у пропагандистській акції російських ЗМІ, закликавши українських військовослужбовців до злочинних дій — складання зброї та переходу на бік ворога в умовах воєнного стану", — йдеться в повідомленні.

Служба Безпеки інформували, що триває розслідування за процесуального керівництва прокуратури. "Слідчі СБУ ретельно фіксують інформацію про діяльність кожного і формують доказову базу їхніх злочинів, або кожен із них відповів за свої дії", — додало відомство.

На початок