Найдорожчий в історії: комікс, у якому вперше з'явився Супермен, продали за $6 млн

Найдорожчий в історії: комікс, у якому вперше з'явився Супермен, продали за $6 млн

Найдорожчий комікс в історії
Комікс, у якому вперше з'явився Супермен, продали за шість мільйонів доларів. Heritage Auctions

Комікс, у якому вперше з'явився Супермен, продали на аукціоні за шість мільйонів доларів. Згідно з інформацією Heritage Auctions, він став найдорожчим коміксом в історії.

Про це пише CNN.

Аукціонний дім назвав комікс "найважливішим і найвпливовішим коміксом з усіх виданих".

"Хто зна, чи відбувся би золотий вік коміксів без Супермена", — сказав віцепрезидент Heritage Auctions Баррі Сандовал напередодні виставки.

Коли комікс уперше видали 86 років тому, він коштував десять центів за номер. Загалом тоді видали 200 тисяч примірників, за оцінками, нині збереглося приблизно 100 примірників. Попри вік комікс у хорошому стані, він зберіг насичені кольори і "лише трохи потертий зверху", як зазначає CNN.

Комікс створили американські письменники Джеррі Сігел і Джо Шустер у 1938 році. У ньому розповідається історія походження Супермена, якого відправили на Землю, щоб врятувати від знищення своєї планети. В аукціонному домі додають, що окремі сторінки цього випуску коштували до 60 тисяч доларів за кожну. Також у 2021 році інший примірник продали за 3,6 мільйона доларів.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок