Голос Радіодиктанту — найсексуальніший митець: премію "Золотий ліфон" у 2024 році отримав Олексій Гнатковський

Голос Радіодиктанту — найсексуальніший митець: премію "Золотий ліфон" у 2024 році отримав Олексій Гнатковський

Голос Радіодиктанту — найсексуальніший митець: премію "Золотий ліфон" у 2024 році отримав Олексій Гнатковський
. Фото: Yana Stefanyshyn/Facebook

Переможцем премії "Золотий ліфон", яка відзначає найсексуальніших українських митців, став актор та голос Радіодиктанту національної єдності 2023 року Олексій Гнатковський.

Про це організатори повідомили 29 лютого на сторінці у Facebook.

Окрім краси та акторської гри, організатори відзначили почуття гумору Гнатковського, бо "без цього секс-символом не станеш".

Також вони додали, що не знали, чи будуть вручати премію цього року, але "після перегляду фільму «Довбуш» ми вже думали, навіщо взагалі «Золотий ліфон», якщо його досі не отримав Олексій Гнатковський".

"Івана Довбуша вигадали тільки для того, щоби ми дізналися, який фантастичний цей Олексій Гнатковський. Він нам імпонує у гніві. Коли злиться на російськомовних, коли свариться на глядачів, які не вимикають телефон чи базікають під час вистави. Від нього віє силою, сталлю і хочеться слухати та дивитися в очі", — прокоментували на сторінці премії.

Премію "Золотий ліфон" вручають уп'яте. Голосувати можуть усі охочі, пропонуючи свою десятку найпривабливіших чоловіків української культури.

Видання "Читомо" зазначає, що друге місце посів військовий і письменник Артем Чех, а третє — музикант, лідер гурту Kozak System Іван Леньо.

Також цьогоріч у рейтингу письменники Сергій Жадан, Артем Полежака, Павло Вишебаба, Дмитро Лазуткін, музиканти Юрко Юрченко, Дмитро Зєзюлін (Latexfauna), Валерій Харчишин ("Друга ріка") та актор Ахтем Сеїтабалаєв.

Попереднього разу голосування відбувалося лише за митців, які пішли на війну, і називалося "Кевларовий ліфон". Цьогоріч цю спеціальну відзнаку теж вручили — українським мисткиням, які зараз на фронті.

"Українські амазонки, захоплюємося вами, ви — зразок для всього світу. Не просто сильні українські жінки, а супергероїні. Боротьба України була би неможливою без вашого внеску. Жінки-військові, волонтерки, бойові медикині — і разом з тим творчині прекрасного",йдеться у повідомленні.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок