Онлайн-театр Dramox пропонує перегляд понад 300 вистав від світових театрів, 100 з них — українські

Онлайн-театр Dramox пропонує перегляд понад 300 вистав від світових театрів, 100 з них — українські

Онлайн-театр Dramox пропонує перегляд понад 300 вистав від світових театрів, 100 з них — українські
Онлайн-театр Dramox. SPEKA.media

Чеський онлайн-театр Dramox, який запустився в Україні під час повномасштабного вторгнення, пропонує отримати доступ до понад 300 вистав від українських та світових театрів.

Про це повідомляє "Читомо".

Зараз на стримінговому сервісі — понад 100 вистав від 50 українських театрів. Серед них:

  • Національна опера України;
  • Львівський театр ім. Леся Курбаса;
  • Харківський театр "Публіцист";
  • Дніпровський театр драми та комедії;
  • Івано-Франківський театр ляльок ім. М. Підгірянки;
  • Одеський український театр ім. В. Василька та багато інших.
"Ми дуже раді, що тепер український театр стає доступнішим для ширшої авдиторії. Ми працюємо над тим, щоб українці мали змогу переглядати вистави й насолоджувалися театром у зручний для них час за доступною ціною", — поділився директор Dramox Мартін Заваділ.

В асортименті Dramox представлені вистави на будь-який смак. Від української класики, на кшталт вистави Дмитра Богомазова Morituri te Salutant Національного театру ім. Івана Франка чи "Маленького принца" від "Київ Модерн-Балету", до оперного мистецтва (наприклад, опера "Норма" Національної опери України чи експериментальна Chornobyldorf. Archaeological opera).

Окрім цього, за підпискою українці можуть переглядати постанови світових театрів: Опери Лос-Анджелеса, Англійського національного балету, Стратфордського фестивалю та чимало інших. До багатьох закордонних вистав сервіс пропонує українські субтитри.

До речі, 50 % коштів з кожної підписки компанія передає театрам. З травня 2023 року місячна підписка для українців становить 150 гривень замість 299 гривень.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок