Український TikTok вивели зі спільного з Росією регіону

Український TikTok вивели зі спільного з Росією регіону

Український TikTok вивели зі спільного з Росією регіону
Фото: ms.detector.media

Заступник міністра цифрової трансформації з питань розвитку IT Олександр Борняков в ефірі 24 каналу розповів, що TikTok перевів Україну з "регіону", пов'язаного з Росією.

Він зазначив, що раніше багато відео блокувалось, а авторів переводили у "тіньовий бан", через те, що Україна належала до одного регіону з Росією. За його словами, буквально нещодавно TikTok перевів нас до європейського "регіону".

"До речі, ці відбувається з багатьма компаніями, які розуміють, що ми більше не можемо бути в одному "регіоні" з Росією. Тепер ми спілкуватимемося вже з новими людьми. Я думаю, що це покращить ситуацію", – повідомив Олександр Борняков.

Він також додав, що у РФ ніколи не було офісу TikTok: "Не знаю, можливо, у них є там росіяни, які ці алгоритми перевіряють".

30 червня TikTok оприлюднив звіт про дотримання правил спільноти за перший квартал 2022 року. З початку повномасштабного вторгнення в Україну до кінця першого кварталу (31 березня) команда безпеки TikTok, зосереджена на війні в Україні, видалила 41 191 відео. 87% з них — через порушення політики проти шкідливої ​​дезінформації.

Більше про сучасну культуру та соціальні мережі в Україні

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок