Віденська опера скасувала вистави через штам "Омікрон"

Віденська опера скасувала вистави через штам "Омікрон"

Віденська опера скасувала вистави через штам "Омікрон"
. Facebook

Віденська державна опера скасувала усі вистави до 5 січня включно через поширення штаму коронавірусу "Омікрон".

Про це повідомляється на сайті держопери.

"На жаль, мусимо повідомити, що через декілька випадків "Омікрону" у мистецьких колективах та пов’язану з цим велику кількість контактних осіб усі вистави у Віденській державній опері будуть скасовані до 5 січня включно", — йдеться у повідомленні.

У держопері наголосили, що за майже два роки пандемії коронавірусу не скасували жодної вистави, за винятком періоду, коли в Австрії був введений локдаун.

"Більше 85% персоналу опери були щеплені тричі і проходять ПЛР-тестування принаймні тричі на тиждень. Але умови роботи, особливо в художніх колективах, разом грати, співати, танцювати та музиціювати унеможливлюють повний захист. Через "Омікрон" різко зросла швидкість та інтенсивність інфекційного процесу", — сказав директор опери Богдан Рошчич.

Читайте також: Головний санлікар спрогнозував поширення штаму "Омікрон" в Україні

Що відомо

  • Віденська державна опера оприлюднила інструкцію для майбутніх відвідувачів. Зокрема, там рекомендується утриматися від вигуків "Браво!" під час представлення і замінити їх гучними оплесками.
  • Через несприятливі погодні умови та поширення штаму коронавірусу "Омікрон" по всьому світу скасували понад 3,8 тисячі авіарейсів, ще понад 8,8 тисячі рейсів було затримано.
  • Через "Омікрон" багато відомих на весь світ святкових заходів до Нового року були або скасовані, або відбувалися у менших масштабах.
  • У листопаді 2021 року британські вчені повідомили про новий штам коронавірусу "Омікрон", який вперше виявили на півдні Африки. Він характеризується великою кількістю мутацій у шиповидному білку, що може ускладнити його нейтралізацію антитілами, сприяти швидкому поширенню та стійкості до наявних вакцин.
  • За попередніми даними, більшість вакцин не забезпечують дієвий захист від інфікування "Омікроном", але запобігають тяжкому перебігу хвороби й госпіталізаціям. Крім того, підвищує дієвість щеплень третя (бустерна) доза.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок