Міжнародний поетичний конкурс “Гайвороння” видасть збірки двом переможцям

Міжнародний поетичний конкурс “Гайвороння” видасть збірки двом переможцям

Міжнародний поетичний конкурс “Гайвороння” видасть збірки двом переможцям
.

З 1 по 30 березня триває прийом заявок на VIІІ Міжнародний поетичний конкурс "Гайвороння". Цьогоріч генеральний партнер конкурсу видавництво Саміт-Книга видасть збірки двом переможцям.

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно:

  • бути підписником сторінки конкурсу у Instagram, Telegram чи Facebook.
  • заповнити анкету за посиланням.
  • до 30 березня 2021 року надіслати файл у форматі .doc чи .docx із добіркою з 5 віршів на електронну пошту [email protected]

Конкурс приймає твори українською мовою. Журі обере 15 найкращих добірок, які ввійдуть до фіналу та змагатимуться за перемогу. Вірші двох переможців вийдуть окремими книгами, лауреати II та III премій отримають цінні призи. Також усі фіналісти і фіналістки гарантовано отримають дипломи.

До складу журі входять поет Ігор Астапенко, музикант Павло Коробчук, поет Михайло Жаржайло, солістка гурту "Микола і телевізор" Елла Євтушенко, віце-президентка Українського центру ПЕН-клубу Галина Крук, дизайнер і перекладач Лесик Панасюк, організаторка літературних акцій Оксана Гадджій та інші. Виконавча директорка конкурсу – поетка і організатор літературних подій Яніна Дияк.

З детальними умовами участі можна ознайомитися за посиланням на Facebook-сторінці конкурсу.

Що відомо

  • Міжнародний поетичний конкурс "Гайвороння" був створений у 2014 році за ініціативи поетів Ігоря Астапенка та Богуслава Поляка для підтримки й розвитку українськомовної поезії.
  • За роки існування у конкурсі взяли участь понад 2500 тисячі авторів з понад 15 країн світу, проєкти команди конкурсу були презентовані на BookForum Lviv, "Книжковому Арсеналі" та низці фестивалів.
  • У 2019 році вийшла друком збірка переможниці шостого "Гайвороння" Галини Гулієвої, готуються до друку збірки переможців "Гайвороння-2020" Сергія Рубніковича та Ярослава Корнєва.

Читайте також

25 тисяч, 12 тисяч чи 930 гривень: скільки письменники отримали за дебютний роман

Українські вірші жестовою мовою — спецпроєкт від UA: ДНІПРО до Міжнародного дня рідної мови

Вперше в історії поетеса відкрила Супербоул читанням віршів

На початок