Через пандемію Disney закриє студію Blue Sky, творців "Льодовикового періоду"

Через пандемію Disney закриє студію Blue Sky, творців "Льодовикового періоду"

Через пандемію Disney закриє студію Blue Sky, творців "Льодовикового періоду"
.

9 лютого видання Deadline повідомило, що студію Blue Sky остаточно розформують у квітні 2021 року. Роботу втратять 450 співробітників, але Disney розгляне можливості по їх переведенню до інших своїх внутрішніх команд.

Права на інтелектуальну власність Blue Sky залишаться у Disney. Компанія при цьому закрила виробництво мультфільму під назвою "Німона" (Nimona), над яким працював Патрік Осборн, лауреат премії "Оскар" за короткометражний анімаційний фільм "Меню".

"Німона" повинна була розповісти про дівчинку-перевертня, яка об'єднується з божевільним ученим Баллістером Блекхартом для боротьби з якимсь королем. Мультфільм планували випустити 14 січня 2022 року. Окрім того, студії довелося відкласти випуск художніх фільмів, що позначилося на економічному стані компанії.

Робота над "Льодовиковим періодом" триватиме й надалі – Disney вже анонсувала мультсеріал за цією франшизою для онлайн-кінотеатру Disney +.

Що відомо

  • Blue Sky була заснована в 1987 році та спочатку займалася спецефектами та графікою в фільмах сторонніх студій, наприклад, в хоррорі "Чужий: Воскресіння". Однак після успіху анімаційної короткометражки Bunny, що отримала "Оскар" у 1998 році, Blue Sky зосередилася на своїх проєктах і пізніше випустила п'ять частин "Льодовикового періоду", дилогію "Ріо", мультфільми "Роботи", "Камуфляж і шпигунство" і "Фердинанд".
  • Стрімінговий сервіс Disney + обмежив доступ до мультфільмів "Пітер Пен" 1953 року і "Дамбо" 1941 року через образливі расистські стереотипи у картинах.
  • Видавництво Disney Publishing планує випустити книгу, в якій головна героїня казки Шарля Перро Попелюшка постане в ролі ікони бодіпозитиву.

Читайте також

Святковий настрій. Найкращі новорічні та різдвяні мультфільми Disney

Як вибрати хороший мультфільм для дитини: поради батькам

"Анімація – це великий труд". Як живе перша в Україні експериментальна мультстудія – репортаж

На початок