Disney випустить книгу про бодіпозитивну Попелюшку

Disney випустить книгу про бодіпозитивну Попелюшку

Disney випустить книгу про бодіпозитивну Попелюшку
hollywoodreporter.com

Видавництво Disney Publishing планує випустити книгу, в якій головна героїня казки Шарля Перро Попелюшка постане в ролі ікони бодіпозитиву.

Як повідомляє The Hollywood Reporter, новий варіант казки призначений для дорослої аудиторії й називається "Якщо туфелька підходить" (If The Shoe Fits).

На оприлюдненій ілюстрації казкова героїня у форматі Plus Size стоїть поруч із принцом. Літературний твір вийде в новій серії книг Meant to Be, у межах якої студія Disney планує публікувати історії про своїх класичних принцес та інших героїв з урахуванням сучасних реалій.

Книга про Попелюшку має вийти в серпні наступного року. Її авторка Джулі Мерфі вже співпрацювала з Disney – раніше студія обрала твір письменниці "Дорогий солодкий горошок" у якості проєкту для Disney Channel.

Що відомо

  • Італійський люксовий бренд Gucci випустив картату сукню для чоловіків із бантом на талії, щоб зруйнувати стереотипи, які формують чоловічу гендерну ідентичність.
  • Вісімнадцятирічна модель із синдромом Дауна стала зіркою Gucci та Vogue.
  • Компанія Playboy Enterprises збирається знову стати публічною і вийти на біржу через дев'ять років після того, як вона стала приватною.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад