Мешканці Тегерана та інших іранських міст вийшли на акції протестів, щоб вшанувати пам'ять загиблих в авіакатастрофі українського літака Boeing 737 та висловити невдовлення владою, яка замовчувала причетність до трагедії.
За повідомленням іранської служби Радіо Свобода, протести в Тегерані поширились на кілька інших міст.

Сотні студентів та інших людей зібралися перед університетами в Тегерані, щоб протестувати проти брехні влади Ірану щодо українського авіалайнера, який був збитий 8 січня.
Повідомляється, що серед жертв авіакатастрофи було 26 випускників різних іранських університетів.
Протестувальники скандували гасла, такі як "Брехуни, брехуни", “Ганьба Корпусу вартових Ісламської революції, залиште країну в спокої" та "Геть диктатора".
З'явилися повідомлення, що силовики розганяли протестувальників із застосуванням сльозогінного газу.
За деякими непідтвердженими повідомленнями у соціальних мережах, заарештовано десятки протестуючих.
Читайте також: Вони любили небо і свою роботу. Українці, які загинули під час авіакатастрофи в Ірані.
Як відомо:
- 11 січня Іран визнав, що випадково збив літак Boeing 737, який належить "Міжнародним авіалініям України". Командувач аерокосмічними силами Корпусу Вартових Ісламської революції (КВІР), бригадний генерал Амір Алі Гаджизаде заявив, що він бере на себе всю відповідальність за збиття українського літака.
- 8 січня літак Boeing 737 розбився незабаром після зльоту з Тегерана. Він летів до Києва. За офіційною інформацією, на борту перебували 167 пасажирів та 9 членів екіпажу, всі загинули.
- Низка американських ЗМІ з посиланням на джерела серед чиновників повідомили, що український Boeing-737 міг бути збитий ППО Ірану.
- Прем'єр Канади Джастін Трюдо та президент США Дональд Трамп також заявили, що дані вказують на те, що Boeing-737 був збитий ракетою.
- Прем'єр Великої Британії Борис Джонсон повідомив про наявність інформації, яка дозволяє припустити, що літак МАУ в Тегерані був збитий ракетою.
- Пізніше у The New York Times повідомили, що вони перевірили ролик, на якому літак нібито збиває ракета, і він — справжній.
- За даними групи розслідувачів Bellingcat відео з ймовірним попаданням ракети в український літак було знято в житловому районі населеного пункту Паранд.
- Президент Володимир Зеленський заявив, що версія про збиття українського літака іранською ракетою не підтверджена.
- 10 січня стало відомо, що іранці бульдозерами зачистили місце катастрофи українського літака.
- Згодом міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив, що представники України, які перебувають в Ірані для розслідування катастрофи літака МАУ, отримали доступ до "чорних скриньок” і розмов диспетчерів з пілотами. Він також вказав, що українські фахівці не підтверджують інформацію щодо роботи бульдозерів на місці падіння літака.
- Голова Служби безпеки Іван Баканов заявив, що СБУ розглядає дві пріоритетні версії причин, які призвели до авіакатастрофи літака МАУ в Ірані - потрапляння ракети і теракт.
- Американський телеканал ABC News показав сюжет, у якому за допомогою 3D графіки показано, як іранська ракета могла збити український літак у Тегерані.