Іранський генерал взяв на себе відповідальність за збиття літака МАУ

Іранський генерал взяв на себе відповідальність за збиття літака МАУ

Іранський генерал взяв на себе відповідальність за збиття літака МАУ
. undefined

Командувач аерокосмічними силами Корпусу Вартових Ісламської революції (КВІР) бригадний генерал Амір Алі Гаджизаде заявив, що він бере на себе всю відповідальність за збиття українського літака, повідомляє ісламська агенція IRNA.

“Я особисто беру на себе повну відповідальність за те, що український літак був ненавмисно збитий", – заявив Гаджизаде.

Він заявив, що готовий понести будь-яке покарання за загибель людей.

"Про те, що з українським літаком сталася жахлива ​​трагедія я дізнався, перебуваючи на заході країни, після завершення ракетної операції проти баз США. Коли я переконався, що це сталося, я побажав собі смерті, тому що краще б я помер, але не став свідком такої події. Ми все життя будемо відповідати за смерть людей", – заявив він.

"Розслідування події триватиме на більш високому рівні, інформація буде доповнена, але з самого початку заявляю, наші шиї тонші за волосину, і ми визнаємо всю відповідальність і готові підкоритися будь-якому рішенню, яке прийме керівництво", – сказав він.

За словами генерала, оператор, який збив український літак, отримав повідомлення про запуск ракети і прийняв об'єкт, що наближався, за крилату ракету.

"Оператор міг збити об'єкт, але міг і не робити цього, у нього було всього 10 секунд на те, щоб прийняти рішення. Але для цього він повинен був отримати підтвердження. В цьому і полягає помилка оператора. Але, в тих умовах стався збій в системі зв'язку, і він не зміг отримати підтвердження і прийняв це жахливе рішення. Ракета була випущена і літак був збитий", – заявив іранський військовий.

Як відомо:

На початок