Уряд дозволив використовувати гроші COVID-фонду на виробництво патріотичних серіалів

Уряд дозволив використовувати гроші COVID-фонду на виробництво патріотичних серіалів

Уряд дозволив використовувати гроші COVID-фонду на виробництво патріотичних серіалів УНІАН

Кабінет міністрів дозволив направляти гроші із фонду з боротьби з коронавірусом на покриття вартості окремих етапів виробництва патріотичних серіалів.

Відповідну постанову уряд ухвалив 28 жовтня.

"Документ, зокрема, дозволяє використовувати бюджетні кошти на покриття витрат на реалізацію окремих періодів виробництва телевізійних серіалів патріотичного спрямування. Це дасть можливість ефективніше використати 100 млн грн, виділених на створення цього суспільно значущого аудіовізуального контенту та підтримку кіногалузі в умовах коронакризи", - повідомили у пресслужбі Кабміну.

Постановою від 8 липня Кабінет міністрів вже виділив на патріотичні серіали 100 мільйонів гривень з COVID-фонду. Згідно з цим документом мають бути використані до кінця поточного року.

"Тому постала необхідність передбачити можливість їх використання не тільки для покриття витрат на виробництво усього телевізійного серіалу, а й для підтримки реалізації окремих періодів (етапів)", - зазначили в уряді.

Що відомо

  • З Фонду боротьби з COVID-19 витрачено вже 52% від загальної суми - 34,1 мільярди гривень з 66 мільярдів. Найбільше грошей пішло на заходи із запобігання спалахів коронавірусу та будівництво доріг.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше