В Україні дозволили проводити культурні заходи без обмеження дистанції та кількості глядачів

В Україні дозволили проводити культурні заходи без обмеження дистанції та кількості глядачів

В Україні дозволили проводити культурні заходи без обмеження дистанції та кількості глядачів
facebook.com/atlasweekend

В Україні дозволили проводити культурні заходи без обмеження дистанції між присутніми та зі 100 відсотковим наповненням. Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

"З 16 червня вся територія України знаходиться у оновленій "зеленій зоні". Відповідне рішення прийняв Уряд. Це несе за собою ряд позитивних змін для сфери культури та гостинності", – написав політик на своїй сторінці.

Відтепер проведення культурних, розважальних, релігійних, рекламних заходів в приміщеннях дозволяється зі 100 відсотковим наповненням. Проте учасники та організатори заходів мають використовувати захисні маски або респіратори.

Якщо ж всі присутні мають негативні результати тесту на COVID-19, який зроблений не більше як за 72 години, чи документ повного курсу вакцинації – обмеження вище не застосовуються.

"Купуйте квитки на концерти, майстер-класи, вистави та у кінотеатри. Галузь потребує цього, а ми з вами потребуємо емоцій та культурного наповнення", – закликав Ткаченко.

Що відомо

  • Організатори 10-го Leopolis Jazz Fest, який відбудеться 24-28 червня, повідомили, що усіх учасників тестуватимуть на наявність коронавірусу. Цього року це буде фестиваль за найменшою кількістю людей, які можуть бути там присутніми.
  • Музичний фестиваль UPark перенесли на 2022 рік, тому що Gorillaz та інші закордонні артисти не зможуть приїхати в України.
  • Фестиваль Атлас Вікенд цьогоріч відбудеться у карантинному форматі, на якому переважно будуть виступати українські артистки та артисти.

Читайте також

Comic Con Ukraine 2021 відбудеться: фестиваль популярної культури оголосив дати проведення

На початок