З'явився перший екзитпол "Рейтингу". Які результати виборів мера Києва

З'явився перший екзитпол "Рейтингу". Які результати виборів мера Києва

Оновлено
З'явився перший екзитпол "Рейтингу". Які результати виборів мера Києва
УНІАН

Екзитпол Соціологічної групи "Рейтинг" показав, що на виборах мера Києва найбільше голосів виборців набрав чинний голова КМДА Віталій Кличко, однак він не дотягнув до перемоги у першому турі, тож відбудеться другий. Його партія набрала 21,3% голосів на виборах у Київраду.

"Ми опитали 10 402 респондентів на 100 дільницях Києва, похибка не більше 1%. Перше місце у Києві із величезною перевагою посів Віталій Кличко (партія УДАР — ред.) з показником 47,8%. Трохи не дотягнув до першого туру", — повідомили у "Рейтингу".

Згідно із результатами екзитполуl, друге місце посів Олександр Попов з ОПЗЖ (8,6%), третє — Сергій Притула з партії "Голос" (8,3%), четверте — Ірина Верещук з партії "Слуга народу" (8%). У Соціологічній групі додали, що не впевнені, хто саме з цих трьох осіб урешті буде конкурувати з Кличком у другому турі.

Exit poll виборів мера Києва
Exit poll виборів мера Києва. Суспільне Київ

При цьому на виборах до Київської міської ради партія УДАР набрала 21,3% голосів виборців, партія "Євросолідарність" — 18,0%, "Слуга народу" — 9,5%, партія "Голос" — 7,2%, "Єдність Олександра Омельченка" — 6,8%, ОПЗЖ — 6,7%.

Читайте також: "В Україні проходять місцеві вибори. Що відбувається"

Що відомо

  • Місцеві вибори призначили на 25 жовтня 2020 року. Одночасно на всій території країни виборці обирають представників місцевих органів влади та міських голів.
  • Президент Зеленський заявив, що хоче провести всенародне опитування у день виборів 25 жовтня, на якому українців попросять дати відповідь на 5 запитань.
  • До проведення загальнонаціонального опитування "5 питань" в низці населених пунктів України залучили неповнолітніх. У "Слузі народу" пообіцяли розібратися.
  • Центральна виборча комісія заявила, що не займається оперативним збором інформації про явку на місцевих виборах протягом дня голосування і повідомить про перебіг голосування після його завершення.
  • Громадянська мережа ОПОРА заявляє, що станом на 16:00 на місцевих виборах проголосувало 27% громадян України. Раніше у Центральній виборчій комісії заявляли, що станом на 13:00 явка на місцевих виборах по Україні склала від 14 до 26%.
  • Станом на 17:00 25 жовтня поліція зареєструвала 3323 заяви та повідомлення, пов’язаних із порушенням виборчого процесу.
На початок