Довибори-2021: поліція отримала понад 200 повідомлень про порушення

Довибори-2021: поліція отримала понад 200 повідомлень про порушення

Довибори-2021: поліція отримала понад 200 повідомлень про порушення
. УНІАН

Національна поліція отримала понад 200 повідомлень, пов'язаних із виборчим процесом. Частина з цих повідомлень внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, повідомив заступник голови Національної поліції Олександр Фацевич.

У неділю 31 жовтня у двох регіонах України відбуваються проміжні вибори депутатів до Верховної ради. Окрім того, у Харкові обирають мера міста з-поміж 10 кандидатів. За словами Фацевича, поліція взяла під охорону всі дільничні комісії, утворені на території держави для проведення сьогоднішніх виборів. Зокрема, в Херсонській та Черкаській областях де проходять проміжні вибори народних депутатів України в одномандатних виборчих округах №184 та 197.

Крім того, мешканці 21 регіону держави беруть участь у проміжних та повторних виборах депутатів місцевих рад, позачергових виборах сільських, селищних та міських голів.

Читайте також: День позачергових виборів мера Харкова: текстова трансляція

"На сьогодні 1211 дільничних виборчих комісій взято під охорону. Дві окружні виборчі комісії та 56 територіальних виборчих комісій також взято під охорону", — повідомив Фацевич.

Станом на 08.15 не розпочали роботу дві дільничні комісії. На Львівщині госпіталізували голову ДВК, у Харкові захворіли два члени виборчої комісії.

Усього від початку виборчої кампанії до територіальних підрозділів поліції надійшло 208 повідомлень, пов'язаних з порушеннями виборчого законодавства: у Херсонській області - 58, Черкаській - 59, у Харківській - 41, в інших регіонах - 50 повідомлень.

Що відомо

  • У неділю 31 жовтня у двох регіонах України відбуваються проміжні вибори депутатів до Верховної ради. Окрім того, призначені вибори чотирьох міських голів, двох селищних голів, п’яти сільських голів, а також низка виборів депутатів місцевих рад.
  • У Золотоноші виборці фотографували бюлетені для голосування на двох виборчих дільницях одномандатного виборчого округу № 197. Про це повідомив Суспільному координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Черкаській області Захар Колісніченко.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок