Понад 65 мільйонів гривень виділили на підтримку роботодавців Миколаївщини

Понад 65 мільйонів гривень виділили на підтримку роботодавців Миколаївщини

Понад 65 мільйонів гривень виділили на підтримку роботодавців Миколаївщини
Презентація "Партнерської платформи "Підтримка економіки області в умовах війни", Миколаїв, 30 листопада 2023 року. Фото: Назарій Рубаняк/Суспільне Миколаїв

У Миколаївській області за 2023 рік понад 65 мільйонів гривень спрямували на підтримку роботодавців. У рамках державних програм — це компенсація на оплату праці, тимчасові громадські роботи, гранти.

Про це кореспондентам Суспільного під час заходу "Партнерська платформа "Підтримка економіки області в умовах війни" 30 листопада розповів директор Миколаївського центру зайнятості Дмитро Оборонько.

"Сім основних активних програм. Це компенсація, яка надається роботодавцям на працевлаштування, на оплату праці. Нами прийняті понад 270 позитивних рішень на загальну суму 2,5 мільйона гривень. Громадські тимчасові роботи — 750 людей брали участь. По фінансуванню — це приблизно мільйони 100 тисяч гривень", — розповідає посадовець.

Зі слів Оборонька, протягом 2023 року діяла програма суспільно-корисних робіт. На неї виділили понад 27 мільйонів гривень. На грантові проєкти з відкриття власного бізнесу витратили понад 20 мільйонів гривень.

Понад 65 мільйонів гривень виділили за держпрограмами на підтримку роботодавців Миколаївщини
Присутні під час презентації, Миколаїв, 30 листопада 2023 року. Фото: Назарій Рубаняк/Суспільне Миколаїв

У рамках державної кампанії, зокрема, однією з програм скористались працівники Центру первинної медико-санітарної допомоги № 3, каже директорка закладу Вікторія Заміхановська.

"Це три медичні сестри й п'ять лікарів. Вони отримали ваучери. Пройшли по два місяці безкоштовного навчання, отримали додаткову кваліфікацію щодо роботи на комп'ютері. І це дало змогу швидше розібратись у своєму розділі роботи", — говорить Вікторія Заміхановська.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок