Спорт — Суспільне Миколаїв

Учасники забігу біля міської ради, 18 травня 2024 рік, Миколаїв

"Спорт для всіх": у Миколаєві відбувся забіг з участю півтисячі людей

Ольга Харлан, українська шаблістка здобула срібло етапу Кубка світу в Пловдиві, Болгарія.

Ольга Харлан виграла четверту нагороду в сезоні Кубка світу з фехтування: "срібло" у Пловдиві

Сергій Гуссіді

У Миколаєві відбулися змагання з баскетболу, які присвячені загиблому захиснику України

Миколаївські легкоатлети здобули нагороди

Миколаївські легкоатлети здобули "золото" на Універсіаді України

Змагання з пауерліфтингу

Три золота та одне срібло: нацгвардієць з Миколаєва виборов нагороди на змаганнях з пауерліфтингу

Спортсмени клубу "Хижаки"

Обійшли міста-мільйонники: миколаївські спортсмени посіли друге командне місце на чемпіонаті з джиу-джитсу

Миколаївські спортсмени клубу "Хижаки" на чемпіонаті з бразильського джиу-джитсу в Кропивницькому вибороли 41 призову нагороду. Змагання відбувалися з-поміж 10 областей України. За підсумками "Хижаки" посіли друге командне місце
Шаблісти й шаблістки з Миколаєва на чемпіонаті у Києві

Усе золото їде до Миколаєва: місцеві шаблісти й шаблістки перемогли на чемпіонаті з фехтування

Шаблісти і шаблістки отримали нагороди чемпіонату України серед молоді U-23 в Києві. Як і напередодні в першості, змагання завершилися перемогою Миколаєва двічі
Забіг

У Миколаєві перекриють вулиці для спортивного забігу

У Миколаєві на засіданні виконкому міської ради ухвалили рішення щодо тимчасового визнання п'ятьох вулиць та бульвару пішохідними у зв’язку зі спортивним забігом 18 травня 2024 року
Миколаївські спортсмени та тренери

Миколаївські спортсмени вибороли "золото" і "срібло" на чемпіонаті Європи з джиу-джитсу

Ярина Аліманова (ліворуч) на змаганнях у Києві

Жителька Миколаївщини виборола три перших місця у спортивному турнірі "Київ Незламний"