У Баштанському районі Миколаївщини відкрили колцентр для покращення комунікації з пацієнтами

У Баштанському районі Миколаївщини відкрили колцентр для покращення комунікації з пацієнтами

У лікарні в Баштанському районі Миколаївської області запрацював колцентр. Гроші на його облаштування виділив уряд Німеччини. Мета — налагодити комунікацію між пацієнтами та лікарями.

Про це кореспондентам Суспільного розповіла менеджерка відділу сервісу та комунікації лікарні Катерина Шурко.

Директорка лікарні Алла Барсегян розповідає, медичні послуги отримує 130 тисяч людей. За її словами, робота колцентру – це покращення якості послуг, які надають у лікарні.

Наша основна мета, щоб коридори були пусті. Це буде свідчити не про те, що нас не невибирають, а про те, що пацієнт прийшов вчасно, по запису на свій час.
У Баштанському районі Миколаївщини відкрили кол-центр для покращення комунікації з пацієнтами
Директорка лікарні Алла Барсегян. Суспільне Миколаїв/Юлія Голокоз

За словами менеджерки відділу сервісу та комунікації лікарні Катерини Шурко, колцентр почав діяти два тижні тому, тут працює чотири оператори. Двоє реєструють пацієнтів на надання первинної медико-санітарної допомоги та ще двоє — записують на отримання вторинної медичної допомоги.

"В первинну медичну допомогу просто на консультацію. Хочуть проконсультуватися з лікарем, щоб взяти направлення або на дослідження якесь лабораторне, інструментальне або до вузьких спеціалістів", — говорить Катерина Шурко.

Оператор колцентр Андрій говорить, нова система запису дозволить уникнути черг.

"Не будуть там між собою сваритися, знаєте, і зможуть записатися де б вони не були, вибрати зручний для них час", — каже Андрій Козловський.

У Баштанському районі Миколаївщини відкрили колцентр для покращення комунікації з пацієнтами
Оператор колцентр Андрій. Суспільне Миколаїв/Юлія Голокоз

Зі слів Катерини, кількість телефонних дзвінків збільшена на вторинну медичну допомогу.

"Найбільша проблема у наших пацієнтів — неврологія: неврологічні захворювання, грижі, головні болі", — розповідає менеджерка відділу сервісу та комунікації лікарні.

За словами радниці проєкту підтримки "Спеціальна програма підтримки України" GIZ Ukraine Тетяни Гвоздь, окрім колцентру, у лікарні зробили ремонт у хірургічному та реабілітаційному відділеннях, облаштували гінекологічний кабінет, а також оновили рецепцію.

"Ми працюємо і хочемо допомагати уряду, і хочемо допомагати громадам задля того, щоб покращити здоровʼя і доступність медичної послуги", — говорить Тетяна Гвоздь.

У Баштанському районі Миколаївщини відкрили колцентр для покращення комунікації з пацієнтами
Реабілітаційне відділення. Суспільне Миколаїв/Юлія Голокоз

Надалі планують відкрити колцентр у Доманівці, каже радниця проєкту.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок