Лікарню у Миколаєві обладнали сонячною електростанцією

Лікарню у Миколаєві обладнали сонячною електростанцією

Лікарню у Миколаєві обладнали сонячною електростанцією
Сонячні панелі, Миколаїв. Фото: Миколаївська міська рада

У Миколаєві в одній з лікарень встановили сонячну електростанцію. Станція живитиме хірургічне відділення та забезпечуватиме його автономну роботу під час блекаутів. Крім того, у закладі встановили акумулятори та додаткове обладнання.

Про це 30 листопада повідомили у пресслужбі Миколаївської міської ради.

Загальна потужність електростанції — 20 кіловатів, а її вартість понад 22 тисячі євро.

"Це потужна лікарня, де надається цілий комплекс медпослуг: від амбулаторного лікування до хірургічних втручань. Тому забезпечення безперебійного живлення є надзвичайно важливим", — йдеться у повідомленні.

Лікарню в Миколаєві обладнали сонячною електростанцією
Додаткове обладнання в лікарні, Миколаїв. Фото: Миколаївська міська рада

Зі слів директорки департаменту енергетики, енергозбереження та запровадження інноваційних технологій Алли Луцької, проєкт реалізований місцевою владою та партнерами.

"Головним донором проєкту стала польська компанія "MENLO ELECTRIC S.A.", яка і надала енергоефективне обладнання. Вагомий внесок зробила громадська організація "Екоклуб", менеджери якої підготували технічне завдання на проєктування, провели аналіз проєктно-кошторисної документації, здійснили контроль якості виконання робіт та організували координацію всього проєкту", — зазначили в міській раді.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок