Фехтування на рапірах. Миколаївська спортсменка здобула бронзу на змаганнях в Італії

. Фото: Національна федерація фехтування України/Facebook

В італійському Турині представники фехтування на рапірах розіграли медалі Гран-прі FIE "Trofeo Inalpi". За підсумками змагань, які відбулися 12 лютого, бронзу виборола спортсменка з Миколаєва Аліна Полозюк.

Про це повідомляє Національна федерація фехтування України.

"Бронза, яку виборола 20-річна Аліна Полозюк, стала першою нагородою не лише для неї, але й для усієї нашої жіночої рапіри, представницям якої ще не вдавалося потрапляти до числа призерів в особистій першості на турнірах рівня Гран-прі чи Кубка світу", — йдеться в повідомленні Федерації.

Полозюк у чвертьфіналі здобула перемогу над олімпійською чемпіонкою Токіо, першим номером світового рейтингу FIE американкою Лі Кіфер (15:11).

У півфіналі Аліна поступилася чинній чемпіонці світу француженці Ізаорі Тібюс (6:15).

Тренують спортсменку Лариса Павленко та Маргарита Сопінська.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.