Обійшли міста-мільйонники: миколаївські спортсмени посіли друге командне місце на чемпіонаті з джиу-джитсу

Обійшли міста-мільйонники: миколаївські спортсмени посіли друге командне місце на чемпіонаті з джиу-джитсу

Спортсмени клубу "Хижаки"
Спортсмени клубу разом з тренерами, Кропивницький, 11 травня 2024 року. Миколаївський клуб "Хижаки"

Миколаївські спортсмени клубу "Хижаки" на чемпіонаті з бразильського джиу-джитсу в Кропивницькому вибороли 41 призову нагороду. Змагання відбувалися з-поміж 10 областей України. За підсумками "Хижаки" посіли друге командне місце в розділі ГіГі — кімоно (однойменний вид боротьби) для занять бразильським джиу-джитсу, одяг з щільними й короткими штанами та рукавами. та Ноу-гіВид боротьби без кімоно, в компресійних футболках та тренувальних шортах..

Про це кореспондентам Суспільного розповів головний тренер команди Євген Тютюн.

Чемпіонат "Ukraine BJJ PRO" відбувається чотири рази на рік, раз у квартал, говорить тренер. Цього разу його організували 11 травня 2024 року.

"Ми зробили це знов. Це найконкурентніший чемпіонат нашої країни для спортсменів до 18 років, на якому емоції та дух боротьби просто зашкалюють, а досвід просто неоціненний. Минулого разу також взяли друге командне місце", — розповідає Євген Тютюн.

Зі слів тренера, попри близькість Миколаївської області до лінії фронту, та кількості людей в команді, "Хижаки" обійшли міста-мільйонники.

Спортсмени отримали гарний досвід боротьби з найсильнішими спортсменами нашої країни, що безумовно покращить їх рівень згодом, на міжнародній арені.
Обійшли міста-мільйонники: миколаївські спортсмени посіли друге командне місце на чемпіонаті з джиу-джитсу
Тренери миколаївського спортивного клубу з джиу-джитсу, Кропивницький, 11 травня 2024 року. Миколаївський клуб "Хижаки"

Склад миколаївської команди, що поїхали на змагання та вибороли нагороди (І - "золото", ІІ - "срібло", ІІІ - "бронза"):

Осередок клубу в Миколаєві.

  • Діма Бородін (І, ІІ), Нікіта Левицький (І, І), Єгор Подгора (І, ІІ), Мілена Селіванова (І), Павло Терещенко (І, І), Єлизавета Кернос (І), Тимур Осіпов (ІІ, ІІ), Нікіта Литвинюк (ІІ, ІІІ), Уляна Готра (ІІ, ІІІ), Богдан Біба (ІІ), Тимофій Ласкавий (ІІІ), Ярослав Гіль (ІІІ), Артем Ігнатенко (ІІІ, ІІІ), Михайло Дяківнич (ІІІ).

Осередок клубу в Новій Одесі. Тренер — Ярослав Ошита.

  • Станіслав Редзюк (І, І), Станіслав Бойко (ІІ, ІІ), Максим Усенко (ІІ, ІІ), Кирило Васильченко (ІІ, ІІ), Данило Литвиненко (ІІ, ІІІ), Дмитро Верланов (ІІ, ІІІ).

Осередок клубу в Вознесенську. Тренерка — Дарія Андрєйченко.

  • Лук'ян Лі (І, ІІ), Ольга Стойкова (ІІ), Владислав Данильчук (ІІ), Владислав Сєрбул (ІІ, ІІІ), Ілона Загребельна (ІІ).

Крім того, боролись, але не здобули медалі Максим Вітковський, Ігор Гамза, Михайло Подгора, Дмитро Скрипник, Давід Іщенко, Марко Сокуренко, додав Євген Тютюн.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок