Притула провів зустріч із миколаївцями, де прозвітував про роботу свого фонду

Притула провів зустріч із миколаївцями, де прозвітував про роботу свого фонду

Волонтер Сергій Притула зустрівся та прозвітував про результати роботи фонду Притули від початку повномасштабного вторгнення. Розповів про напрямки роботи команди. Частина зустрічі відбулась у форматі "питання-відповідь".

На події побували кореспонденти Суспільного.

Миколаїв — 16 місто куди приїхали на зустріч із місцевими жителями.

Я великий любитель отримувати інформацію з першоджерела і в контексті роботи фонду я є першоджерелом для тих людей, які сюди прийдуть.
Сергій Притулазасновник БФ Сергія Притули

"Мілітарний напрям є вітриною нашого фонду, але фонд мультифункціональний. У нас крім мілітарки, ми займаємось і гуманітарним напрямком. Займаємось двома освітніми напрямками — навчаємо і військових і цивільних", — говорить волонтер.

притула
Учасники зустрічі. Суспільне Миколаїв/Валентина Гурова

Зі слів Притули, у фонду є проєкти про які ніхто не чув, тому що про них вони не розповідають та є ті, які можливо не є привабливими для донорів, але їх треба робити. За чотири місяці 2024 року зібрано близько 600 мільйонів гривень.

"Наше завдання не просісти по донатах порівняно з 23 роком, у нас є там певна тактика, певні ходи як зберегти правильну динаміку і вийти на показники понад 2 мільярди гривень у 2024 році. Принаймні сподіваємось, якщо не трапиться ніякого "чорного лебедя", — розповідає Сергій Притула.

На зустріч зареєструвалось 130 людей, розповіли організатори. Серед присутніх миколаївські студенти, волонтери, вчителі тощо.

Кожен раз ти розумієш, що потреба є різна, тому хочеться навіть маленький донат (закинути — ред.), він також має значення. 10, 5 гривень по можливості завжди намагаюсь закинути.
Анастасіямісцева жителька

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок