Коронавірус на Сумщині: де хворіють і що відомо (ОНОВЛЕНО)

Коронавірус на Сумщині: де хворіють і що відомо (ОНОВЛЕНО)

Коронавірус на Сумщині: де хворіють і що відомо (ОНОВЛЕНО)

У яких населених пунктах реєструють випадки хвороби на COVID-19 у Сумській області, що відомо про стан хворих, та яке лікування вони отримують, скільки людей вже одужали після коронавірусу, а також інша корисна інформація, що стосується карантину. Про все це - в одному матеріалі, який постійно оновлюється.

Краснопільський район

Перший випадок коронавірусу на Краснопільщині виявили 20 червня.

Путивльський район

14 червня Сумський обласний лабораторний центр повідомив про інфікування однієї людини у Путивльському районі. Це жінка із села В'язенка. Ймовірно, вона заразилась від онука, який два тижні був разом з нею на самоізоляції після приїзду до села.

Лебедин

У Лебедині на коронавірус захворіла жінка. Про це повідомили увечері 21 травня. Напередодні її донька повернулася з Москви, але коронавірусу у неї не виявили.

Буринь та Буринський район

Про першу людину, у якої виявили коронавірус в Бурині, повідомив Сумський обласний лабораторний центр 9 травня. Про одужання цієї людини стало відомо 26 травня.

Про нового хворого на коронавірус у Буринському районі стало відомо 5 червня.

Читайте також: "Було страшно, але ми продовжуємо " – медсестра про роботу під час епідемії

Глухівський район та місто Глухів

Перший випадок COVID-19 у Глухівському районі зареєстрували 28 квітня. Про це повідомили на сторінці Глухівської міськради у фейсбуці з посиланням на секретаря ради Юрія Бурлаку. Сумський лабораторний центр підтвердив інформацію наступного дня.

Коронавірус на Сумщині: де хворіють і що відомо (ОНОВЛЕНО)
місто Глухів. Facebook: Глухівська міська громада

Як повідомив у фейсбуці Юрій Бурлака, коронавірус підтвердили у чоловіка поважного віку із села Мацкове Глухівського району. До нього на великодні свята завітали родичі з Києва. Ще один випадок хвороби зафіксували у родички цього чоловіка 30 квітня.

У Глухові про перший випадок хвороби повідомили 2 травня. За інформацією Юрія Бурлаки, це також дідусь. Пізніше наявність коронавірусу підтвердили у його онука, повідомив Юрій Бурлака. 5 травня у Глухові додався ще один випадок.

20 травня повідомили про одужання однієї людини у Глухові, через день - ще двох людей. 26 травня одужали ще двоє.

На 1 червня на коронавірус продовжують хворіти 1 людина у Глухові та одна - в районі.

Читайте також: Малозначне правопорушення: суд закрив справу сумчанина, який не вдягнув маску у супермаркеті

Недригайлівський район

Перший випадок коронавірусу в цьому районі виявили 16 квітня - у чоловіка із села Вільшана. Епідеміологи визначили коло контактних осіб.

Читати також: Карантин і навчання. Що треба знати про навчальний процес, ДПА, ЗНО та вступну кампанію

Роменський район

13 квітня коронавірусну інфекцію підтвердили в однієї людини у селі Біловоди Роменського району. 25 квітня стало відомо про одужання цієї людини.

23 квітня у Роменській міськраді повідомили про підтвердження хвороби у жителя міста Ромни, який перебуває у стаціонарі місцевої лікарні.

25 квітня повідомили про ще трьох людей, що захворіли на коронавірус, у Ромнах.

9 травня коронавірус виявили у двох жителів Ромнів, у двох людей також підтвердили одужання.

15 травня у Ромнах виявили коронавірус у однієї людини, яка контактувала з особами, коронавірус у яких виявили раніше. Наступного дня в однієї людини підтвердили одужання.

19 травня повідомили про інфікування 53-річної жінки із села Пустовійтівка. Вона на початку травня контактувала з чоловіком на поминках, який через два дні після цього звернувся за медичною допомогою. У результаті обстеження у нього виявили інфекцію.

Коронавірус на Сумщині: де хворіють і що відомо
У Ромнах дезинфікують громадські місця. Роменська міськрада

1 червня в Ромнах виявили нового хворого на коронавірус. Інфікувалася 71-річна жінка. Вона нещодавно повернулася з Росії. Жінка мешкає сама і перебувала після повернення на самоізоляції.

Таким чином, на 1 червня у Ромнах 5 людей з коронавірусом та 1 людина у районі.

Читайте також: "Одужуй, на тебе чекають". Сумський дизайнер створив постери на підтримку хворих

Тростянець і Тростянецький район

4 квітня з'явилася інформація про випадки коронавірусу на Тростянеччині. За заявою міського голови Тростянця Юрія Бови, захворіли два жителі села Вишневе: мати та син, який повернувся з Польщі. Як повідомила пресслужба Тростянецької ОТГ, жінка, яка захворіла на коронавірус, працює в Тростянці, в ковбасному цеху ПП Чалого. На засіданні комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було вирішено відправити на двотижневу самоізоляцію усіх 13 працівників цього цеху. 18 квітня повідомили про те, що обидві ці людини одужали.

5 червня стало відомо про одного хворого на коронавірус у Тростянці. Чоловік потрапив до Тростянецької міської лікарні 2 червня. Спочатку перебував в інфекційному відділенні, 3 червня його перевели до реанімації. Пообіді 5 червня він помер в лікарні. Це п'ята смерть від ускладнень, викликаних коронавірусом, в області. Також відомо, що на коронавірус хворіє одна жінка в Тростянецькому районі, у селі Боромля.

9 червня стало відомо про чотирьох нових хворих у Тростянці. З 10 червня в районі відмінили послаблення протиепідемічних заходів, які стосувалися роботи закладів громадського харчування, фізкультури та спорту, релігійних заходів. На двох підприємствах комісія ТЕБ та НС рекомендувала відсторонити від роботи тимчасово тих працівників, які контактували з хворими на коронавірус, та провести їх обстеження методом тестування ПЛР. Це ДП "Тростянецьке лісове господарство" та ПрАТ "Монделіс Україна". Наступного дня у Тростянці виявили двох нових інфікованих.

На 20 червня у Тростянці вже 17 людей з коронавірусом.

Читати також: 18-річний сумський музикант записав музичне звернення до однолітків із закликом дотримуватися карантинних обмежень.

Кролевецький район

31 березня повідомили про першого пацієнта на Кролевеччині з коронавірусом. 2 квітня у цьому районі нараховувалося вже 8 хворих на COVID-19. Наступного дня стає відомо про 9 випадків коронавірусу у Кролевці та 4 - у селі Грузьке Кролевецького району.

12 квітня у Кролевецькому районі нараховують 22 хворих. У цей же день стає відомо про те, що в Кролевці одна людина померла. Чоловік поважного віку помер вдома, перед смертю мав ознаки ГРВІ. Дослідження на COVID-19 щодо нього проводились за направленням судмедексперта.

13 квітня зареєстрували ще одну смерть від коронавірусу. За словами міського голови Кролевця Олександра Бобровицького, у лікарні померла 86-річна жінка.

21 квітня у Кролевецькому районі зареєстровано 26 випадків коронавірусу (разом з містом Кролевець). Цього ж дня головний лікар Кролевецької ЦРЛ Сергій Побивайло повідомив, що чотири пацієнти з COVID-19, що перебували на стаціонарному лікуванні мають двічі підтверджені негативні ПЛР-тести на коронавірус. 23 квітня стало відомо про про ще двох осіб, що одужали, - з Кролевецького району.

25 квітня повідомили про новий випадок захворювання в Кролевці та про одну людину, що одужала. На цей час в Кролевецькому районі 18 хворих (у тому числі одна родина у складі шести чоловік).

26 квітня повідомили про негативні результати аналізів на коронавірус у 27-ми працівників Кролевецького лісгоспу. Їх перевіряли на наявність вірусу через хворобу кількох осіб із центрального офісу підприємства.

Коронавірус на Сумщині: де хворіють і що відомо
Головний лікар Кролевецької лікарні повідомив про пацієнтів, що одужали.

Станом на 1 травня, у Кролевецькому найоні та місті Кролевець всього зафіксували 29 випадків коронавірусу, з яких 11 пацієнтів одужали, двоє - померли. Залишаються хворіти 16 людей.

У Кролевці виявили нового хворого 4 травня.

10 травня у Кролевці одужали двоє людей. 13 травня обласний лабораторний центр повідомив про підтвердження одужання чотирьох людей з Кролевця та двох - з Кролевецького району. Таким чином, на цю дату в Кролевці та районі з коронавірусом - 6 людей, з них двоє - діти. За два дні повідомили про одужання ще трьох людей з Кролевця.

22 травня стало відомо про одужання ще однієї людини у Кролевці, 26 травня - у Кролевецькому районі.

Коронавірус на Сумщині: де хворіють і що відомо
Виписка пацієнтів. Кролевецька ЦРЛ
Читати також: Захисні медичні костюми багаторазового використання шиють у Сумах

Шостка

29 березня міський голова Шостки Микола Нога розповів, що "швидкий" тест показав позитивний результат на коронавірус у 34-річної жінки, яка повернулась з Єгипту. 2 квітня стало відомо про хворобу ще двох жительок Шостки - 58-річної жінки, що повернулася з Москви, та 29-річної жінки, що приїхала з Києва. Ще один випадок додався в цьому місті 4 квітня - 38-річний чоловік був госпіталізований до Шосткинської ЦРЛ.

Коронавірус на Сумщині: де хворіють і що відомо (ОНОВЛЕНО)
місто Шостка. Шосткинська міськрада

У наступні дні міський голова Шостки Микола Нога повідомив про два нових випадки коронавірусу в місті у дорослих та про лабораторно підтверджений випадок вірусу у 9-річної дівчинки у Шостці. Вона контактувала з жінкою, хворою на коронавірус, на дитячому майданчику, і через це захворіла. Пізніше стало відомо, що на цьому ж майданчику вірус "підхопила" 12-річна дівчинка.

У Шостці в інфекційному відділенні лікуються дві пацієнтки з COVID-19, які знаходяться у важкому стані. Про це розповіла 15 квітня завідувачка інфекційного відділення Шосткинської лікарні Тетяна Тупикова. "Пацієнтки тяжкі, на кисні, біля них організоване цілодобове чергування лікарів-інфекціоністів, реаніматологів. Видиме благополуччя, є тільки видимим", – каже вона.

16 квітня у Шостці одужали двоє - 28-річна жінка-медик, яка хворіла на коронавірус, та 35-річний чоловік, хвороба у якого пройшла без симптомів.

25 квітня повідомили про одужання двох людей у Шостці, 26-го - ще однієї.

Коронавірус на Сумщині: де хворіють і що відомо
У Шостці дезинфікують вулиці. http://shostka.info/

30 квітня у Шостці підтвердили наявність коронавірусу у чоловіка, що працює таксистом. Пізніше захворіла і його дружина.

Усього, станом на 1 травня, у Шостці було зареєстровано 8 випадків COVID-19, з них шестеро людей одужали, двоє продовжують хворіти.

3 травня в Шостці повідомили про трьох нових хворих. Один з них приїхав до міста з Польщі, їхав в одному транспорті з особою, у якої був підтверджений коронавірус. У нього немає симптомів хвороби, наявність вірусу виявили через те, що обстежували контактних осіб.

8 травня у Шостці коронавірус виявили у військовослужбовця-контрактника Національної гвардії. Про це повідомив заступник директора сумського лабораторного центру Михайло Мацюк.

"Попереднє епідрозслідування показало, що його захворювання не пов'язане з військовою частиною. Маються дані, що були хворі в сім'ї, але не зверталися за медичною допомогою, обстеження не проходили", - сказав Михайло Мацюк.

10 травня стало відомо про двох людей у Шостці, у яких підтвердили наявність коронавірусу.

Про одужання однієї людини у Шостці повідомили 22 травня. Наступного дня підтвердили одужання ще трьох людей.

На 1 червня у Шостці з коронавірусом залишаються двоє людей.

Читати також: "Карантинні" Суми з висоти пташиного польоту. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

Охтирка та Охтирський район

29 березня повідомили про хворого на коронавірус в Охтирці. 15 березня 39-річний чоловік повернувся із-за кордону. 28 березня, після того як у нього з’явилися симптоми ГРВІ, чоловік звернувся до лікарні. Проведений тест ПЛР дав позитивний результат на COVID-19. 31 березня хворобу підтвердили у трьох членів його родини.

25 березня стало відомо про одну особу в Охтирці, що одужала. Пізніше підтвердили одужання інших осіб в Охтирці. На 16 травня в цьому населеному пункті людей з коронавірусом немає.

18 травня виявили коронавірус у людини з Охтирського району, яка готувалася до планової госпіталізації і, за новими правилами, мала пройти тестування на коронавірус.

12 червня виявили коронавірус у людини в Охтирці. На 19 червня в Охтирці вже 12 людей з коронавірусом.

В Охтирській міськраді повідомили, що двоє жителів Охтирки, у яких підтвердили коронавірусну хворобу 19 червня, віком від 60 до 70 років. До сімейного лікаря звернулися через погіршення самопочуття. Після проведення досліджень отримали позитивний результат інфікування на COVID-19. Зараз встановлюють коло контактних осіб. Всі 12 людей, у яких було підтверджено COVID-19 – на самоізоляції.

Читайте також: Учні сумської школи №24 записали вірш та пісню на підтримку медиків

Білопілля та Білопільський район

Коронавірус підтвердили у жінки в Білопіллі 19 квітня. За словами міського голови Білопілля Юрія Зарка, жінка приїхала з Москви. 23-го квітня вона одужала: ПРЛ-тест двічі виявився негативним.

Нове інфікування зареєстрували у Білопільському районі 30 травня. За два дні повідомили про інфікування ще двох людей - жінки та 11-річної дитини.

На ранок 5 червня у селі Горобівка на Білопільщині зафіксували коронавірус одразу у дев'яти людей. Усього у Горобівці на цю дату 13 людей з коронавірусом. Районна комісія з надзвичайних ситуацій прийняла рішення закрити село на карантин на 14 днів. Також у зв'язку з ростом захворюваності на Білопільщині скасували послаблення карантину.

16 червня стало вдомо про інфікування ще одного чоловіка в Білопіллі.

Суми та Сумський район

В обласному центрі першу хвору на коронавірус зафіксували наприкінці березня. Жінку, віком близько 50-ти років, госпіталізували до обласної інфекційної лікарні. Перед хворобою вона перебувала у Чехії, симптоми з'явилися через кілька днів після повернення додому. 7 квітня стало відомо, що жінка одужала.

Другий випадок хвороби у Сумах зафіксували 27 березня. Жінка перебувала на самоізоляції.

31 березня повідомили про новий випадок хвороби у Сумах.

Коронавірус на Сумщині: де хворіють і що відомо (ОНОВЛЕНО)
За кошти БФ "Бізнес-місту" придбали апарати ШВЛ для лікарень Сум. БФ "Бізнес-місту"

8 квітня у Сумах підтверджено коронавірус у людини, що контактувала з хворим. Усього на цей час у Сумах - 4 випадки хвороби, з яких одна людина одужала.

10 квітня стало відомо про двох нових хворих у Сумах. Одна з них - лікарка приватного медцентру. Володимир Збаражський повідомив, що вона знаходиться на самоізоляції, з пацієнтами не контактує. Пізніше стало відомо, що всі лікарі цього центру перебувають на самоізоляції.

12 квітня стало відомо про другу людину у Сумах , що одужала. Обидві сумчанки, що одужали, лікувалися в обласній інфекційній лікарні.

Наступного дня COVID-19 виявили у вагітної жінки обласного перинатального центру. 17 квітня вона одужала.

Станом на 23 квітня з дев'яти зафіксованих випадків хвороби у Сумах, шестеро - одужали.

30 квітня у Сумах підтвердили хворобу у жінки, що перебуває в стаціонарі. 1 травня повідомили про ще один випадок в місті.

Таким чином, на 1 травня в Сумах зафіксовано 11 випадків COVID-19, з яких 8 людей одужали. Продовжують хворіти троє людей.

3 травня у Сумах вже нараховується 2 нових хворих на коронавірус. Один хворий виявлений в Сумському районі.

Наступного дня стало відомо, що в Сумському районі, у селі Симонівка, захворіла жінка, що працює продавчинею супермаркету в Сумах. Йдеться про магазин "Сам-маркет" на вулиці Петропавлівській. Цю інформацію підтвердив директор супермаркету Анатолій Сидоренко.

Всі 50 працівників перебувають на карантині, магазин - зачинений. Жінку госпіталізували до обласної інфекційної лікарні. 5 травня стало відомо про ще 5 працівників цього магазину, у яких виявили коронавірус.

Коронавірус на Сумщині: де хворіють і що відомо (ОНОВЛЕНО)
"Сам-маркет" в Сумах.

Також у Сумах 5 травня додалися 3 нові випадки COVID-19, не пов'язані з працівниками магазину.

На 7 травня у Сумах - 16 випадків коронавірусу (з них - 7 працівників супермаркету, поліцейський, хірург-інтерн лікарні №5 та школяр молодших класів).

У селі Симонівка на 7 травня нараховується семеро людей з коронавірусом. Це родина продавчині супермаркету у Сумах. 12 травня в цьому селі вже зареєстрували 11 випадків коронавірусу, у трьох сімейних осередках. Всі ці люди контактували між собою. 26 травня повідомили про одужання шести людей із Симонівки.

Коронавірус на Сумщині: де хворіють і що відомо (ОНОВЛЕНО)
Село Симонівка Сумського району. google.com maps

На 8 травня наявність коронавірусу підтвердили у трьох медиків: двох - із Сумської лікарні №5 - хірурга-інтерна та молодшої медсестри- та лікаря обласної лікарні (пізніше стало відомо, що це лікарка пульмонологічного відділення, яка за сумісницвомпрацює в приватному медичному центрі).

У сумській обласній лікарні інформацію підтвердили. За словами заступниці директора лікарні Ольги Самойленко, лікар перебуває на самоізоляції.

У Сумах 14 травня виявили коронавірус у чоловіка в Сумах. Він сам звернувся до лікаря, знаючи, що контактував із працівником "Сам-маркету". 37-річний чоловік почувається добре, хвороба протікає в легкій формі, він перебуває на самоізоляції вдома.

Натомість, термін карантину в магазині закінчився 11 травня. Після 20 травня супермаркет поновив роботу. За словами директора Анатолія Сидоренка, на роботу вийшли ті працівники, у яких не підтвердили коронавірус, і які пройшли самоізоляцію. Усього в магазині працює 50 людей, сказав він.

15 травня у Сумах виявили коронавірус у двох людей, які не контактували ні з хворими медиками, ні з працівниками "Сам -маркету". 16 травня підтвердили одужання двох сумчан.

18 травня стало відомо, що трьох сумчан, у яких виявили коронавірус за 15-17 травня, госпіталізували. Їх стан від "середньої тяжкості" до "важкого". Наступного дня підтвердили одужання семи людей у Сумах, 20, 21, 23 травня - ще шести людей.

21 травня в лабораторному центрі повідомили про інфікування однієї людини у селі Великі Вільми, що поблизу Симонівки.

27 травня стало відомо про одужання шести людей у Сумах.

29 травня коронавірус виявили у 14-річного підлітка у Сумах. Він був госпіталізований ургентно, тобто терміново, до лікарні. Йому провели операцію. У ході обстежень, у хлопця взяли аналізи на коронавірус. Також зробили рентген легенів, який показав початкову стадію пневмонії.

1 червня виявили ще одного хворого. Це 72-річний чоловік. Він працює лікарем Центру учасників бойових дій. Чоловік перебуває на стаціонарному лікуванні у Центрі інфекційних хвороб ім.З.Красовицького. 3 червня повідомили про інфікування 26-річного чоловіка з родини цього лікаря. Наступного дня коронавірус виявили у 27-річної медсестри цього центру.

Таким чином, на 1 червня у Сумах 9 людей з коронавірусом, у районі - двоє.

2 червня стало відомо, що в Сумах на коронавірус інфікувалася жінка, що є працівницею одного з медичних закладів Сум. Пізніше стало відомо, що вона працює у центральній міській клінічній лікарні.

7 червня стало відомо про інфікування ще однієї людини у Сумах, через день - ще однієї.

Коронавірус виявили у працівника фармацевтичного заводу "Кусум Фарм" у Сумах 11 червня. У цієї людини раніше хворіла мати. Тому, як тільки з'явилися симптоми захворювання, вона звернулася до лікаря та повідомила про це підприємство. На виробництві запроваджена система протиепідемічного захисту і нагляду за працівниками. Усіх контактних працівників обстежили.

Коронавірус на Сумщині: де хворіють і що відомо
Медики Сумської обласної інфекційної лікарні. Ірина Троцька
Читати також: Сумські водії об'єдналися, щоб підвозити лікарів

Конотопський район

Перший випадок коронавірусу зафіксували 24 березня у 76-річної жінки з села Козацького Конотопсього району. Позитивний аналіз показав експрес-тест. Вже тоді вона перебувала у реанімації у важкому стані. Наступного дня жінка померла. Епідеміологи визначили коло осіб, що контактували із цією жінкою, відділення Конотопської райлікарні через смерть пацієнтки закрили на карантин. Через кілька днів у двох осіб із села Козацького, що контактували з померлою, виявили коронавірус, а 30 березня госпіталізували ще трьох жінок.

31 березня хворих у Конотопському районі вже нараховувалося дев'ять. У цей же день у Конотопській ЦРЛ померла друга жінка із села Козацького, віком 59 років.

4 квітня у Конотопському районі вже 16 хворих. Нові випадки зареєстрували у жителів Конотопа та сіл Духанівка і Попівка.

5 квітня ареєстровано 17 випадків коронавірусу у Козацькому, 4 випадки -в Духанівці, та по одному - у селі Попівка і місті Конотоп.

8 квітня найбільше випадків коронавірусу - 19 - зафіксовано у селі Козацькому. Начальник штабу з ліквідації надзвичайної ситуації на Сумщині Олександр Милаш повідомив, що у цьому населеному пункті особливий карантинний режим, на в'їздах встановлені 3 пости, на кожному з яких чергують медик, поліцейський та рятувальник. Заїхати на територію Козацького може спецтранспорт лісового господарства, місцевої агрофірми та транспорт, що доставляє продукти. За словами Олександра Милоша, харчові продукти жителі села замовляють заздалегідь, пакети підвозяться до кожного двору. Виїхати із села на власному транспорті можуть тільки працівники залізниці, газового господарства та автозаправочної станції.

10 квітня додалися три нові випадки коронавірусу в Конотопі. 16 квітня нові випадки зареєстрували у селі Курилівка та в Конотопі.

23 квітня COVID-19 виявили у трьох людей - двох з Конотопа і одного - з Конотопського району, села Дубов'язівка. На цей час усього в Конотопському районі - 37 випадків коронавірусу, з них 14 людей (у тому числі 13 - із села Козацького) - одужали, двоє - померли.

25 квітня повідомили про одужання трьох осіб з Конотопа та чотирьох - з Конотопського району. 26 квітня наявність вірусу підтвердили у однієї людини в Конотопі, 29 квітня - у ще двох осіб, що раніше контактували з хворими.

Коронавірус на Сумщині: де хворіють і що відомо
Звідуюча інфекційним відділенням Конотопської ЦРЛ померла на робочому місці - не витримало серце. Фото - зі сторінки Олеся Галушка

На 1 травня у Конотопському районі (разом з містом Конотоп) усього зафіксовано 40 випадків COVID-19, з яких двоє людей померли, 30 людей - одужали. Таким чином, залишаються хворіти 8 людей.

14 травня повідомили про одужання однієї людини в Конотопі, а 19 травня - ще двох людей. 26 і 27 травня повідомили про одужання двох людей в Конотопі.

На 1 червня у Конотопському районі з коронавірусом двоє людей, у місті Конотоп одужали всі.

22 червня стало відомо про новий випадок інфікування - у Конотопі.

Хронологія коронавірусу на Сумщині

 • 22 червня коронавірус в Сумській області зареєстрували у 258 людей, з них 182 - одужали, 5 - померли.
 • 21 червня коронавірус в Сумській області зареєстрували у 257 людей, з них 182 - одужали, 5 - померли.
 • 20 червня коронавірус в Сумській області зареєстрували у 252 людей, з них 178 - одужали, 5 - померли.
 • 19 червня зареєстрували коронавірус у 246 людей, з них 178 - одужали, 5 - померли.
 • 18 червня зареєстрували коронавірус у 236 людей, з них 169 - одужали, 5 - померли.
 • 17 червня зареєстрували коронавірус у 230 людей, з них 169 - одужали, 5 - померли.
 • 16 червня зареєстрували коронавірус у 228 людей, з них 168 - одужали, 5 - померли.
 • 14 червня зареєстрували коронавірус у 215 людей, з них 163 - одужали, 5 - померли.
 • 13 червня зареєстрували коронавірус у 208 людей, з них 163 - одужали, 5 - померли.
 • 12 червня зареєстрували коронавірус у 204 людей, з них 161 - одужали, 5 - померли.
 • 11 червня зареєстрували коронавірус у 203 людей, з них 159 - одужали, 5 - померли.
 • 10 червня зареєстрували коронавірус у 198 людей, з них 159 - одужали, 5 - померли.
 • 9 червня зареєстрували коронавірус у 198 людей, з них 158 - одужали, 5 - померли.
 • 7 червня зареєстрували коронавірус у 193 людей, з них 158 - одужали, 5 - померли.
 • 5 червня в області усього зареєстрували коронавірус у 188 людей, з них 155 - одужали, 4 - померли.
 • 4 червня в області усього за період епідемії зареєстрували коронавірус у 177 людей, з них 147 - одужали, 4 - померли.
 • 3 червня в області усього за період епідемії зареєстрували коронавірус у 174 людей, з них 147 - одужали, 4 - померли.
 • 2 червня в області усього за період епідемії зареєстрували коронавірус у 173 людей, з них 147 - одужали, 4 - померли.
 • 1 червня коронавірус у 170 людей, з них 141 - одужали, 4 - померли.
 • 30 травня в області зареєстрували коронавірус у 168 людей, з них 141 - одужали, 4 - померли.
 • 29 травня в області зареєстрували коронавірус у 167 людей, з них 141 - одужали, 4 - померли.
 • 28 травня в області зареєстрували коронавірус у 166 людей, з них 138 - одужали, 4 - померли.
 • 27 травня в області зареєстрували коронавірус у 166 людей, з них 130 одужали, 4 - померли.
 • 26 травня в області зареєстрували коронавірус у 166 людей, з них 123 одужали, 4 - померли.
 • 25 травня зі 166 випадків інфікування 112 людей одужали, четверо - померли.
 • 23 травня на Сумщині виявили 166 випадків захворювання на коронавірус. З них 112 людей одужали, 4 - померли.
 • 22 травня на Сумщині виявили 166 випадків захворювання на коронавірус. З них 106 людей одужали, 4 - померли.
 • 21 травня в області зафіксовано 165 випадків коронавірусу. З них 102 людини одужали, чотири - померли.
 • 20 травня усього за період епідемії на Сумщині виявили коронавірус у 164 людей. З них 100 осіб одужали, 4 - померли.
 • 19 травня усього на Сумщині виявили коронавірус у 164 людей. З них 98 осіб одужали, 4 - померли.
 • 18 травня зареєстрували коронавірус у 163-ох людей, з них 89 - одужали, 4 - померли.
 • 16 травня - у 161 людини на Сумщині виявили коронавірус. З них - 89 людей одужали, четверо - померли.
 • 15 травня на Сумщині 161 людина, у яких виявили коронавірус. Із них одужали 85 людей, четверо - померли.
 • 14 травня на Сумщині COVID-19 у 158 людей, одужали - 82 людини, померли - 4.
 • 13 травня на Сумщині 157 людей, у яких виявили коронавірус. З них 81 людина одужала, 4 - померли.
 • 12 травня на Сумщині підтвердили COVID-19 у 157 людей, з них 74 людини одужали, 4 - померли.
 • 10 травня - 154 випадки COVID-19, з них одужали - 74, померли - 4.
 • 9 травня - 152 випадки COVID-19, одужали - 72, померли - 4.
 • 8 травня на Сумщині зафіксували 147 випадків COVID-19.
 • 7 травня - 131 випадок захворювання на Covid-19, з них 63 людини вже одужали, 4 - померли
 • 6 травня зафіксували 130 випадків коронавірусу, з них 63 людини одужали, 4 - померли.
 • 5 травня на Сумщині 121 випадок коронавірусу, 63 людини одужали, 4 - померли.
 • 4 травня зафіксували 112 випадків коронавірусу, з них 62 людини одужали, 4 - померли.
 • 3 травня - 110 випадків COVID-19. Усього за період пандемії на Сумщині одужали 62 людини, 4 - померли.
 • 2 травня - 105 випадків коронавірусної інфекції, з них 62 людини одужали, 4 - померли.
 • 1 травня зареєстрували 103 випадки захворювання на Covid-19, з них одужали 62 людини, 4 - померли. Продовжують хворіти 37 людей.
 • 30 квітня підтверджено 102 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію, 57 людей одужали, чотири - померли.
 • 29 квітня на Сумщині підтверджено 98 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, 55 людей одужали, чотири - померли. Перший випадок хвороби зареєстрували на Глухівщині.
 • 26 квітня - 95 випадків коронавірусу, з них 48 людей одужали, 4 - померли. Таким чином, в області продовжуть хворіти 43 людини. Найбільше хворих - у Кролевецькому районі.
 • 25 квітня - 94 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію, 47 людей одужали, чотири - померли.
 • 24 квітня на Сумщині один новий випадок – у Ромнах. Загалом в області COVID-19 підтвердили у 90 людей, 34 – одужали, 4 людини - померли.
 • 23 квітня у Сумській області усього підтвердили наявність коронавірусу у 89-ти осіб, з них 28 - одужали, 4 - померли.
 • 21 квітня зареєстровано 84 випадки коронавірусу, з них 10 людей одужали, 4 - померли.
 • 18 квітня загалом в області зафіксовано 82 випадки, 10 людей одужали, 4 - померли.
 • 17 квітня на Сумщині 81 офіційно підтверджений випадок захворювання, шестеро осіб одужали, четверо - померли.
 • 16 квітня - 80 офіційно підтверджених випадків захворювання.
 • 15 квітня - 77 офіційно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.
 • 13 квітня зафіксували 74 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. З них четверо людей - померли, двоє пацієнток одужали.
 • 12 квітня - 73 випадки коронавірусної інфекції, також повідомили про третю смерть від коронавірусу - у Кролевецькому районі та про другу людину, що одужала - у Сумах.
 • 11 квітня - 69 підтверджених випадків, два з яких - летальні, одна пацієнтка одужала.
 • 10 квітня на Сумщині підтверджено 63 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. З них два - летальні, одна людина одужала.
 • 8 квітня на Сумщині 56 випадків захворювання на COVID-19, з них - 2 летальні, одужала - одна пацієнтка.
 • 7 квітня на Сумщині 51 випадок COVID-19, з яких 2 людей померли, одна пацієнтка (у Сумах) одужала.
 • 5 квітня у Сумській області зафіксовано 49 випадків захворювання на COVID-19. Протягом доби підтверджено 12 нових випадків.
 • 4 квітня на Сумщині 37 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, два з яких - летальні. За добу було зафіксовано ще 7 випадків.
 • 3 квітня на Сумщині 30 випадків коронавірусу (двоє людей померли)
 • 31 березня - 17 підтверджених випадків захворювання, 2 з них - летальні.
 • 30 березня зафіксовано 9 випадків захворювання на COVID-19, 1 летальний.
 • 29 березня підтверджено 6 випадків COVID-19: 3 - у Конотопському районі (один із них - летальний), 2 - у місті Суми, 1 – у місті Охтирка.
 • 27 березня на Сумщині зафіксували 5 випадків COVID-19
 • 25 березня позитивний результат експрес-тесту на коронавірус отримали у жінки з Конотопського району, того ж дня вона померла. Одночасно із цим перший випадок коронавірусу зафіксували в Сумах.
Коронавірус на Сумщині: де хворіють і що відомо
Сумську інфекційну лікарню охороняє Нацгвардія.

Що відомо:

 • Кабмін продовжив дію обмежувальних заходів до 22 травня, проте запровадив низку послаблень після 11 травня.
 • З 12 травня медзаклади Сумщини поступово поновлюють проведення планових операцій та госпіталізацій. У пріорітеті - онкохворі, люди, стан яких погіршується, діти, вагітні та паліативні хворі. Обов'язковою умовою для госпіталізацій є наявність негативного тесту на коронавірус.
 • Скільки ресурсів мають лікарні Сумщини для надання медичної допомоги та чого не вистачає, показує інтерактивна карта компанії YouControl.
 • МОЗ опублікувало перелік гарячих ліній для відповідей на питання щодо коронавірусу.
 • Центр громадського здоров'я надав рекомендації медзакладам щодо правильного використання працівниками засобів індивідуального захисту.
 • Для Сумщини виділили 100 млн грн допомоги по частковому безробіттю. Її виплачуватимуть працівникам, які частково втратили заробіток внаслідок скорочення робочого часу, коли підприємство вимушене зупинити чи скоротити діяльність через карантин.
 • ФОПи можуть отримати грошову допомогу, якщо в них є діти до 10 років.
 • Онлайн-платформа для продажу сільгосптоварів стартувала в Україні
 • З 7 квітня державний кордон України на Сумщині можна перетнути лише автотранспортом і лише у двох міжнародних пунктах пропуску: "Юнаківка" (Сумський район) і "Бачівськ" (Глухівський район).
На початок