Перейти до основного змісту
Італійський фонд виділив пів мільйона євро на відновлення Бучі

Італійський фонд виділив пів мільйона євро на відновлення Бучі

Італійський фонд виділив пів мільйона євро на відновлення Бучі
. Буча після деокупації. Фото: Тарас Ібрагімов

Італійська гуманітарна організація Cesvi виділяє перші 500 тисяч євро на відновлення Бучі, яка була зруйнована російськими військами.

Про це повідомляє пресслужба організації.

Зазначається, що кошти будуть спрямовані перш за все на відбудову й відновлення зруйнованої громадської та комунальної інфраструктури, житла, переобладнання парків спеціальної техніки (автомобілів швидкої допомоги, пожежних машин, громадського транспорту).. Генеральний менеджер фонду Cesvi П’єрсільвіо Фаджано також повідомив, що італійське місто Берґамо запропонувало встановити сестринські відносини з містом Буча.

"Це буде довготривала тісна співпраця, яка передбачатиме розвиток міста – у комунальній та соціальній сферах", – сказав він.

Суму внесків на відбудову міста планується збільшити завдяки благодійним внескам від донорів, зокрема від муніципалітету міста Берґамо.

Повідомляється, що загалом від початку війни фонд Cesvi вже виділив 1,5 мільйона євро на надання гуманітарної допомоги.

Війна — усі останні новини

Що відомо

  • Буча була в окупації росіян 33 дні. Російські військові на важкій техніці потрапили до Бучі зранку 27 лютого. Того ж дня ракета потрапила у житловий будинок, а міський голова Анатолій Федорук повідомив про перших загиблих.
  • 31 березня російські війська залишили Бучу. Увечері 2 квітня у Міністерстві оборони офіційно повідомили, що усі населені пункти Київської області звільнили від російських військових.
  • Коли після звільнення Бучі журналісти та українські військові потрапили в місто — там виявили факти масових убивств, деякі тіла були просто на вулиці, деякі — зі зв'язаними за спиною руками. Україна офіційно закликала світ доєднатись до розслідування вбивств мирних людей в Бучі. 14 квітня прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан особисто відвідав Бучу.
  • Станом на 21 квітня відомо про 1126 українців, у тому числі 40 дітей, яких російські військові вбили під час перебування у Київській області.
  • Буча — не одиничний випадок жорстокого поводження з цивільними. Доповідь Human Rights Watch, складена зі свідчень очевидців, розповідає також про випадки у селі Старий Биков у Чернігівській області, Ворзелі у Київській області, Малій Рогані у Харківській області. Також генпрокурорка України Ірина Венедіктова повідомила, що станом на 4 квітня відомо, що цивільних жертв російського вторгнення на Київщині найбільше не в Бучі, а у Бородянці.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 66. Текстовий онлайн

Чому НАТО не закриває небо та як Україна протистоїть російській авіації та ракетам

Зруйнована "Мрія". Чи вигідно Україні відбудовувати знищений літак

Ленд-ліз: як США допомагатимуть Україні перемогти у війні

Атаки Росії та перелаштування ринку. Які причини дефіциту пального і що далі

Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Топ дня
Вибір редакції
На початок