В Індії коронавірус дістався малих міст, уряд вводить комендантську годину

В Індії коронавірус дістався малих міст, уряд вводить комендантську годину

В Індії коронавірус дістався малих міст, уряд вводить комендантську годину

Індійська поліція 24 березня запровадила блокування значної території Індії, в деяких місцях була введена комендантська година, оскільки медики попередили, що коронавірус поширюється з великих міст на численні малі міста країни.

Дослідники в галузі охорони здоров'я попередили, що понад мільйон осіб в Індії можуть бути заражені коронавірусом до середини травня. Індія вже закрила міжнародні авіасполучення, невдовзі мають зупинитися й внутрішні повітряні перевезення у спробі завадити поширенню COVID-19, повідомляє National Post.

В Індії було виявлено 485 випадків інфікування на коронавірус, дев'ять осіб померли від спричиненого ним захворювання, проте в регіоні посилюється тривога щодо його поширення у збіднілих громадах і неспроможності суспільної охорони здоров'я впоратися із ситуацією.

"Ця тенденція викликає тривогу, оскільки сільські райони мають обмежену інфраструктуру для боротьби зі спалахом", — прокоментував ситуацію державний чиновник охорони здоров'я, який відмовився називати своє ім’я, попередивши, що він не уповноважений говорити з журналістами.

Прем'єр-міністр країни Нарендра Моді планує вдруге за тиждень виступити зі зверненням до нації щодо ризиків для країни через COVID-19.

Крім того, очевидці зафільмували, як місцева поліція б'є палицями людей, які знаходяться на вулиці.

Що відомо

На початок