Трамп відрядив Нацгвардію на боротьбу з коронавірусом

Трамп відрядив Нацгвардію на боротьбу з коронавірусом

Трамп відрядив Нацгвардію на боротьбу з коронавірусом

Президент США Дональд Трамп розпорядився направити Національну гвардію у найбільш постраждалі від спалаху COVID-19 штати, щоб допомогти місцевій владі у боротьбі з поширенням вірусу.

Про це Трамп повідомив на присвяченому боротьбі з коронавірусом брифінгу, який відбувся 22 березня. Йдеться про штати Вашингтон, Нью-Йорк ы Каліфорнія, інформує CNN.

Як зазначив Трамп, усі витрати на розгортання Нацгвардії візьме на себе федеральний уряд.

"Штати Нью-Йорк, Каліфорнія і Вашингтон переконані, що сили Національної гвардії допоможуть ефективно боротися з даною кризою. Ми підписали те, що повинні були. Уряд через Федеральне агентство з надзвичайних ситуацій профінансує 100% витрат на розгортання підрозділів Національної гвардії для виконання затверджених завдань щодо боротьби з вірусом", — наголосив президент США.

Ініційовані Трампом заходи пов'язані з виданими губернаторами низки штатів наказами, спрямованими на те, щоб змусити людей не залишати їхні будинки та стримати подальше поширення коронавірусу.

Що відомо

  • Американські автогіганти Ford, General Motors і Tesla вироблятимуть апарати штучної вентиляції легенів та іншого медичного обладнання, необхідні для боротьби з коронавірусом.
  • 21 березня компанія Google повідомила, що запустила сайт, орієнтований на США, з інформацією про коронавірусні вказівки та тестування.
  • Світ вдається до нових заходів, щоб зупинити пандемію коронавірусу.
  • Наразі в усіх країнах Євросоюзу зафіксовані випадки інфікування на коронавірус. Останньою країною, де виявили хворих, став Кіпр.
  • Китайські вчені визначили, що 80% хворих на коронавірус мають слабкі симптоми та одужують.
  • Україна закрила кордони для іноземних громадян та повністю закрила пункти пропуску для пасажирського сполучення на два тижні через поширення коронавірусу у світі.
  • Уряд увів карантин на три тижні по всій території України до 3 квітня.

Вибір редакції

На початок