У Великій Британії запровадили загальнонаціональний карантин

У Великій Британії запровадили загальнонаціональний карантин

У Великій Британії запровадили загальнонаціональний карантин

Уряд Великої Британії вирішив запровадити загальнонаціональний карантин через епідемію коронавірусу. Про впровадження нових обмежень 23 березня оголосив прем’єр-міністр королівства Борис Джонсон.

"Від сьогодні я змушений дати британцям нову вказівку - ви маєте лишатися вдома", - наголосив Джонсон у відеозверненні.

Згідно з новими правилами, громадянам Сполученого королівства дозволятиметься залишати свої будинки тільки з наступних причин:

  • для придбання товарів першої необхідності – якомога рідше,
  • для спортивних тренувань на свіжому повітрі – один раз на день,
  • з медичних міркувань або для надання допомоги іншим,
  • для поїздок на роботу, якщо її не можна перенести додому.

З інших причин залишати будинок забороняється.

"Життєво необхідно уповільнити поширення вірусу. Тому що таким чином ми зменшимо кількість людей, які потребують лікарняного догляду у кожний конкретний момент, дамо системі охорони здоров'я можливість впоратися і врятувати більше життів", - прокоментував нові обмеження Джонсон.

Також уряд розпорядився закрити всі крамниці, окрім тих, що продають товари першої необхідності, а також бібліотеки, дитячі та спортивні майданчики та інші публічні місця. Також у країні заборонено збиратися у групи понад дві особи одночасно, якщо вони не є членами однієї родини.

Як попередив Джонсон, за дотриманням нових правил слідкуватиме британська поліція, яка виписуватиме штрафи порушникам. Обмеження триватимуть щонайменше три тижні, зауважив прем'єр.

Раніше британський уряд повідомляв, що не планує вводити жорсткі обмеження через коронавірус, оскільки економічні наслідки цього рішення можуть виявитися занадто важкими.

Що відомо

Вибір редакції

На початок