Ніч у Миколаєві минула спокійно — голова військової адміністрації

Ніч у Миколаєві минула спокійно — голова військової адміністрації

Ніч у Миколаєві минула спокійно — голова військової адміністрації
Фото: nikvesti.com

Ніч проти п'ятого березня у Миколаєві минула спокійно. Російські війська збираються біля Галицинового та в районі Баштанки, готуються до подальших переміщень.

Про це повідомив голова військової адміністрації Віталій Кім

"У місті спокійно, я вчора виїздив та перевіряв, що відбувається у місті, заїхав до хлопців. Спокійно, багато машин працює, мародери бояться та правильно роблять", — сказав Віталій Кім.

За словами Віталія Кіма, за дві доби патрульна поліція конфіскувала машини у трьох водіїв, які перебували за кермом в стані алкогольного сп'яніння. Ці три машини направили для потреб армії.

"Я не жартую, все, що я говорю, то реалізується. Що в нас з добрих новин? За нашими даними в Путіна закінчуються запаси, сміттєвози відправляються до нас. Відповідно до їх планів, вони мали пройти Миколаїв три дні тому. Й Одеса та ми стоїмо! Порушуємо плани ворога" — говорить Віталій Кім.

Російські окупанти ведуть інформаційну війну щодо поширення дезінформації.

"Нас займають чимось, щоб ми не сумували, замість того, щоб щось корисне робити, а ми віримо. Ну, це не всі звичайно, але багато. То ми шукали мітки, то ліхтарики, то ми ще щось шукаємо. По мітках жодного бомбардування не було, тому це маячня. По диму така ж ситуація. Тепер вони нам підкинули новий квест щодо переміщення військ, який всі підхопили. Приймається інформація від тих, хто бачить сам і якщо ми самі знаємо цю людину, або підтвердження відео, або самі це побачили. Усе інше маячня. Ми не будемо використовувати цю інформацію, не старайтесь. Ви нам тільки заважаєте. Давайте так: все, що вам надійшло і його треба переслати, про це забудьте. Тільки власна інформація", — розповів Віталій Кім.

Що відомо

Читайте Суспільне Миколаїв у Telegram, Viber та Instagram.

На початок