Вторгнення РФ на Миколаївщині: ситуація у Вознесенську продовжує залишатися стабільно напруженою

Вторгнення РФ на Миколаївщині: ситуація у Вознесенську продовжує залишатися стабільно напруженою

Вторгнення РФ на Миколаївщині: ситуація у Вознесенську продовжує залишатися стабільно напруженою
Фото: Вознесенський вісник/Telegram

Станом на 10:00 4 березня у Вознесенську Миколаївської області ситуація продовжує залишатися стабільно напруженою.

Про це кореспондентам Суспільного розповів Вознесенський міський голова Євгеній Величко.

За словами Євгенія Величка, станом на ранок військові Російської Федерації перебувають на території мікрорайону Болгарка, в селах Ракове та Новогригорівка.

Також, за словами Величка, 3 березня міській владі довелося прийняти рішення про підрив моста на вулиці Михайлівській, аби не допустити просування окупаційних військ.

"Але це перекрило доступ до нашої лікарні. Зараз ми прочищаємо, робимо вузький прохід, щоб ми могли забезпечити проїзд автомобілів швидкої допомоги", — розповів Євгеній Величко.

Станом на 11:00 бої у місті не йдуть. За словами Євгенія Величка, з російськими військовими він не контактував.

Станом на 19:40 четвертого березня ситуація у Вознесенську залишається напруженою. Про це кореспондентам Суспільного розповів Вознесенський міський голова Євгеній Величко.

"Сьогодні були два прильоти на Промзону. У мікрорайоні Болгарка та на окраїнах сіл Новогригорівка і Ракове так і залишаються російські війська. Важка техніка стоїть, але більшість по балках, фермах вони розтягнулися. Сьогодні більш-менш було тихо, агресивних дій не було", — каже Євгеній Величко.

За слова мера міста, прохід до лікарні відновили.

Що відомо

  • 2 березня до Вознесенська прорвалась колона російських військових.
  • 3 березня у Вознесенську вдалося зробити два гуманітарні коридори до мікрорайону Болгарка, який захопили військові РФ, та евакуювати звідти місцевих жителів.
  • 3 березня голова Миколаївської військової адміністрації Віталій Кім повідомив, що у заступника Вознесенського міського голови та у чотирьох голів ОТГ в районі відібрали мобільні телефони. З його слів РФ могла використовувати їх для поширення неправдивої інформації.
  • Вознесенський міський голова Євгеній Величко спростував інформацію про те, що у його заступника відібрали мобільний телефон.

Читайте Суспільне Миколаїв у Telegram, Viber та Instagram.

На початок