На КПП "Ужгород-Вишнє Нємецьке" відкрили тимчасовий піший перехід

На КПП "Ужгород-Вишнє Нємецьке" відкрили тимчасовий піший перехід

На КПП "Ужгород-Вишнє Нємецьке" відкрили тимчасовий піший перехід
Ірина Олаг/Суспільне

На КПП "Ужгород-Вишнє Нємецьке", на українсько-словацькому кордоні, відкрили тимчасовий піший перехід. Про це Суспільному повідомила речниця Чопського прикордонного загону Олена Трачук.

За її словами, людей на виїзд пропускають як пішим переходом, так і автомобільним. Чоловіки віком від 18 до 60 років виїхати з України не можуть у зв’язку з Указом президента про мобілізацію. Пункти пропуску працюють у звичному режимі.

На КПП "Ужгород-Вишнє Нємецьке" відкрили тимчасовий піший перехід
Ірина Олаг/Суспільне

Киянин Олексій відправляє за кордон доньку з дружиною. "Ми приїхали сюди дві доби тому. Їхали десь приблизно 10 годин, враховуючи затори і все інше. На кордоні стоїмо десь близько години. Я не знаю, що буде далі. Це запобіжні заходи. Бо я виїжджав із мирного Києва. Були чутки, були плітки, але звісно я не знав, що буде далі. Тому це моє внутрішнє рішення. Поліцейським поясню, що доставлю автівку, зачекаю дружину і повернуся. Я залишаюся тут. Будемо дивитися далі", — розповів чоловік.

Родичі берегівчанина Юрія скористалися пішим переходом у пункті пропуску "Ужгород". Чоловік чекає на повідомлення, що вони перетнули кордон, а потім повернеться додому.

"Я й не знаю як вони там мають переходити пішки. Жінка брата з двома дітьми. Якщо все буде добре, то поїду геть, а якщо ні, то поїдемо назад. Брат вирішив відправити рідних за кордон, бо переживає за дітей. Черга дуже велика. Все буде добре я думаю", — відзначив чоловік.

Станом на 17:00 перетнути кордон у пункті пропуску "Ужгород" хотіли водії понад 220 автомобілів, – повідомила речниця чопського прикордонного загону Олена Трачук.

"А перед пунктом пропуску “Малий Березний”, що на українсько-словацькому кордоні у черзі очікують понад 40 легкових автомобілів. Перед пунктом пропуску “Тиса”, що на українсько-угорському кордоні, черг не фіксується взагалі. Пропускають осіб, які мають паспортні документи за винятком чоловіків віком від 18 до 60 років відповідно до наказу про загальну мобілізацію, який прийнятий в Україні", — зауважила речниця.

Що відомо:

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

На початок