Цілодобовий пункт для координації та розміщення людей розгорнули в Ужгороді

Цілодобовий пункт для координації та розміщення людей розгорнули в Ужгороді

Цілодобовий пункт для координації та розміщення людей розгорнули в Ужгороді
Суспільне Закарпаття

Цілодобовий пункт для координації та розміщення людей, які приїжджають на Закарпаття через військові дії Росії на території України та прийому гуманітарної допомоги для них, розгорнули 25 лютого у комплексі “Совине гніздо” поблизу Ужгородської міськради. Про це Суспільному розказав начальник управління економічного розвитку Ужгородської міськради Павло Логвінов.

За його словами, за перші години роботи туди вже звернули близько 20 людей. Представники органів місцевого самоврядування відстежували інформацію про наявність в Ужгороді вільних готельних номерів та квартир. І за їхньою інформацією, наразі все заповнено. Тому виникла потреба для обладнання місць, де тимчасово можна розмістити людей з інших областей.

"Бачимо, що буде частина людей, які будуть потребувати розміщення і яким немає до кого тут звернутися. Є потреба саме в розкладачках, карематах, спальних мішках, ті речі, які знадобляться для облаштування спальних місць у великих залах, які у нас є: Юність, Драмтеатр. Вони не обладнані під ліжкомісця. Тому там є потреба їх дообладнати. Також формуються сухпайки, продуктові набори, якими можна людей тимчасово харчувати, коли немає можливості подавати гарячу їжу", — розповів Павло Логвінов.

Читайте також: "Молимося за воїнів, щоб Господь дарував їм перемогу над агресором", — Варсонофій

Начальник відділу реєстрації місця проживання Ужгородської міськради повідомив Суспільному: "Люди прибувають сюди і автомобільним транспортом, і залізничним. На вокзалі обов’язково зустрічає людина. На вокзалі оголошують, що кому потрібне житло — звертатися до пункту збору. Особа, яка здійснює зустріч людей, вона людей групує. Якщо їх багато, то замовляють автобус, везуть сюди і тут їх розподіляють у гуртожитки та місця перебування".

Що відомо:

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

На початок