"Відключіть Росію від SWIFT!". Кулеба звернувся із закликом до Заходу

"Відключіть Росію від SWIFT!". Кулеба звернувся із закликом до Заходу

"Відключіть Росію від SWIFT!". Кулеба звернувся із закликом до Заходу
. Associated Press

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба закликав західних партнерів негайно відключити Росію від фінансової системи SWIFT. Про це очільник МЗС повідомив у Twitter.

"Я не буду дипломатичним у цій темі. Всі, хто зараз сумнівається, чи треба відключати Росію від SWIFT, мають розуміти, що кров невинних українських чоловіків, жінок і дітей буде і на їхніх руках. Відключіть Росію від SWIFT!", — написав міністр закордонних справ.

Що таке SWIFT

Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunications (SWIFT) — міжнародна міжбанківська система передачі інформації та здійснення платежів. Система дозволяє фінансовим установам у всьому світі відправляти й отримувати інформацію про фінансові операції в безпечній, стандартизованій формі.

Система була заснована в 1973 році; співзасновниками виступили 248 банків з 19 країн. Штаб-квартира SWIFT знаходиться в Бельгії, недалеко від Брюсселя. SWIFT є кооперативним товариством, створеним за бельгійським законодавством, належить його членам. Станом на 2015 рік членами SWIFT є понад 11 тисяч фінансових організацій у більш ніж 200 країнах світу, у тому числі близько 1000 корпорацій.

Що відомо

Читайте також

Військове вторгнення Росії. Останні новини

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок