Канада рекомендує не подорожувати в Україну та вивозить сім’ї працівників дипломатичної місії

Канада рекомендує не подорожувати в Україну та вивозить сім’ї працівників дипломатичної місії

Канада рекомендує не подорожувати в Україну та вивозить сім’ї працівників дипломатичної місії
Фото: Unsplash

Канадські урядові сайти 24 січня оновили рекомендації щодо подорожей в Україну. Уряд Канади рекомендує своїм громадянам терміново виїхати та утриматися від поїздок до України. Сім'ї канадських дипломатів залишать Україну.

Інформацію про нові рекомендації щодо подорожей в Україну розміщено на урядовому сайті Канади. Там, зокрема сказано, що через високу загрозу вторгнення Росії в Україну уряд Канади рекомендує своїм громадянам залишити зону можливого конфлікту.

Крім того, Міністерство закордонних справ Канади опублікувало заяву у якій повідомляє про тимчасове вивезення членів сімей канадський дипломатичних працівників.

"Безпека канадців, наших працівників та їхніх сімей за кордоном є нашим головним пріоритетом. Через скупчення російських військ та дестабілізацію всередині та навколо України, ми прийняли рішення тимчасово вивезти дітей канадських працівників дипломатичної місії, молодших за 18 років, а також членів сімей, що їх супроводжують", – сказано в заяві міністерства.

Що відомо

Читайте також

Австралія евакуює сім’ї дипломатів та закликає своїх громадян залишити Україну

Польща та Латвія наразі не планують евакуацію дипломатів з України

"Ми несемо відповідальність". Що кажуть дипломати, яких через РФ евакуюють з України

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок