На Донеччині та Луганщині виявили 439 нових випадків COVID-19

На Донеччині та Луганщині виявили 439 нових випадків COVID-19

На Донеччині та Луганщині виявили 439 нових випадків COVID-19
Суспільне Чернігів

Протягом 21 грудня COVID-19 підтвердили у 362 жителів Донеччини та у 77 жителів Луганщини. Від ускладнень, викликаних вірусом, на Донеччині померли 8 людей, на Луганщині – 6.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров'я України.

Минулої доби від коронавірусу одужали 386 хворих на Донеччині та 279 хворих на Луганщині.

Станом на ранок 22 грудня українські медики підтвердили 6363 нових випадки COVID-19, через ускладнення хвороби загинула 301 людина.

Що відомо

  • Протягом 20 грудня COVID-19 підтвердили у 413 жителів Донеччини та у 108 жителів Луганщини. Від ускладнень, викликаних вірусом, на Донеччині померли 26 людей, на Луганщині – 8.
  • 18 грудня міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко повідомив, що в Україні підтвердили перший випадок захворювання новим штамом коронавірусу "Омікрон".
  • МОЗ вирішило посилити протиепідемічні вимоги до проведення масових новорічно-різдвяних заходів, щоб не спровокували збільшення кількості хворих на COVID-19.
  • Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко підписав наказ щодо введення додаткової дози вакцини від COVID-19, який передбачає щеплення бустерною дозою окремих категорій населення.
  • Всесвітня організація охорони здоров’я попередила про зростання темпів поширення штаму COVID-19 "Омікрон".
  • Науковці з’ясували, що штам "Омікрон" здатний розмножуватись у тканинах бронхів у 70 разів швидше, ніж вихідний варіант вірусу та штам "Дельта", однак демонструє повільнішу швидкість реплікації у легенях.

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

Вибір редакції

На початок