Закарпатський бренд "Natura Ceramica" потрапив до престижного путівника The Homo Faber Guide

Закарпатський бренд "Natura Ceramica" потрапив до престижного путівника The Homo Faber Guide

Закарпатський бренд "Natura Ceramica" потрапив до престижного путівника The Homo Faber Guide

The Homo Faber Guide – проєкт швейцарського Фонду Мікеланджело, який популяризує кращих європейських майстрів. Нещодавно Фонд запустив цифрову платформу – путівник європейськими дизайнерами, які створюють вироби власними руками, повідомляє Varosh.

Проєкт знайомить відвідувачів з галеристами, колекціонерами та дизайнерами. Тут розміщено інформацію про студії і майстрів  – різьбярів, ковалів, керамістів, гончарів, склодувів з різних куточків Європи. Вони розповідають власні історії, діляться секретами авторської техніки, з ними можна сконтактувати і замовити виріб. Крім того, на платформі відбуваються міжнародні тижні ремесел.

Потрапити до списку майстрів вищого європейського класу – не тільки престижно, а це ще й величезна праця. Автори путівника роблять акцент на самобутність та високий професійний рівень робіт.

Закарпатський бренд "Natura Ceramica" потрапив до престижного путівника "The Homo Faber Guide"
Фото: Євген Кудрявцев

Андрій і Олеся Возницькі – скульптор і керамістка з Ужгорода, які створюють дизайнерські керамічні вироби ужиткового та декоративного мистецтва, а також скульптурні композиції з бронзи, теракоти, скла та дерева. Родинний тандем черпає ідеї для натхнення із самої природи. Своїми роботами вони розповідають про красу речей навколо, яку не всі бачать.

Окрім Возницьких, до The Homo Faber Guide ввійшли ще 11 українських майстрів з Київщини, Івано-Франківська, Харкова та Львова.

Читайте також

Під час пандемії число крадіжок археологічних культурних пам'яток зросло, а музейних — зменшилось

За розвитком як діти: суд в Одесі зобов'язав двох крадіїв читати твори Шевченка, Твена і Лондона

Суд в Амстердамі постановив повернути "скіфське золото" Україні. Як це було

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо КультураРадіодиктант