Хто претендує на посаду виконавчого директора УКФ у другому конкурсі

Хто претендує на посаду виконавчого директора УКФ у другому конкурсі

Хто претендує на посаду виконавчого директора УКФ у другому конкурсі

Український культурний фонд завершив приймання документів на другий конкурс на посаду виконавчого директора УКФ. Загалом на цю посаду претендує 19 кандидатів. Серед них — Анастасія Рагімова, яка минулого разу набрала найбільшу кількість голосів Наглядової ради.

Згідно з процедурою конкурсного відбору Український культурний фонд опублікував отримані пакети документів кандидатів на посаду виконавчого директора. Ознайомитися з ними можна за активними посиланнями.

 1. Берковський Владислав.
 2. Брагіна Анна.
 3. Гершун Юлія.
 4. Гордіюк Наталія.
 5. Журавчак Олександр.
 6. Катруліна Анна.
 7. Кійченко Олександр
 8. Кужельний Микола 
 9. Кучменко Наталія
 10. Миськів Леся
 11. Міранков Сергій
 12. Негрієнко Роман
 13. Осадча Ірина
 14. Пушкарьова Дарья 
 15. Рагімова Анастасія
 16. Румко Жанна 
 17. Снєгур Вікторія
 18. Соснов Олег
 19. Стебельська Оксана

Наступний етап —проведення технічного відбору пакетів документів, відкриті співбесіди з кандидатами та обрання виконавчого директора фонду шляхом голосування.

Про дату, час та місце трансляції співбесід буде повідомлено пізніше.

Як йдеться в повідомленні на сторінці УКФ у Фейсбук, колектив фонду підтримує кандидатуру Ірини Осадчої, нині виконуючої обов'язки виконавчого директора. .

"На нашу думку, особисті якості пані Ірини та стратегічний підхід у прийнятті управлінських рішень сприятимуть сталій роботі Фонду та матимуть позитивні наслідки для його організаційного розвитку", — заявив колектив УКФ.

Що відомо

 • Наглядова рада Українського культурного фонду не змогла обрати нового виконавчого директора під час першого конкурсу. Фавориткою конкурсу тоді стала Анастаcія Рагімова, але жоден претендент на посаду не набрав більшості голосів.
 • Другий конкурс на посаду виконавчого директора УКФ оголосили 29 березня.
 • До цього три роки посаду виконавчого директора УКФ обіймала Юлія Федів. Вона мала також брати участь у перевиборах, але за день до конкурсу заявила, що не буде брати участі в новому конкурсі.
 • 14 квітня Лариса Мудрак очолила Наглядову раду Українського культурного фонду, оскільки Михайло Захаревич склав повноваження за станом здоров'я. Що найперше має зробити новообрана голова Фонду, якою вбачає стратегію розвитку УКФ після 2021 року та хто має стати виконавчим директором культурної інституції – Лариса Мудрак розповіла в інтерв'ю Радіо Культура. Це її перше інтерв'ю у статусі голови Наглядової ради УКФ.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше