Михайло Захаревич звільнився з посади Голови Наглядової ради УКФ

Михайло Захаревич звільнився з посади Голови Наглядової ради УКФ

Михайло Захаревич звільнився з посади Голови Наглядової ради УКФ УКФ

Сьогодні на сайті Українського культурного фонду (УКФ) з’явилася новина про те, що чинний Голова Наглядової ради УКФ Михайло Захаревич склав свої повноваження за власним бажанням.

Після цього відбулося засідання Наглядової ради, на якому висунули трьох кандидатів на посаду нового Голови. Його буде визначати Міністерство культури та інформаційної політики.

Кандидатками на посаду нової Голови стали:

  • Лариса Мудрак, громадська діячка, медіаекспертка, публіцистка.
  • Лариса Латипова, виконавча директорка Асоціації випускників «Аспен -Україна»
  • Лілія Млинарич, засновниця Koktebel Jazz Festival, продюсерка

У коментарі Суспільне Культура пан Захаревич розповів, що пішов з “об’єктивних причин” за станом здоров’я. Через що не може повною мірою виконувати свої обов’язки.

Нагадаємо, що Захаревича міністерство культури призначило Головою на початку цього року. До цього, з 2019 року, УКФ працював без чинного Голови Наглядової ради. А до того цю посаду обіймала Марина Порошенко.

Михайло Захаревич головував під час засідання-співбесіди на посаду нового директора УКФ, якому передував скандал, та яке викликало обурення в культурній спільноті.

У коментарі Суспільне Культура Захаревич також розповів, що результати того засідання були випадковістю, а сам він виступав проти призначення Анастасії Рагімової, яка набрала найбільше голосів.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше