Головою Наглядової ради УКФ призначили Ларису Мудрак

Головою Наглядової ради УКФ призначили Ларису Мудрак

Головою Наглядової ради УКФ призначили Ларису Мудрак
УКФ

Головою Українського культурного фонду призначено Ларису Мудрак. Про це повідомляють на сайті Міністерства культури та інформаційної політики України.

"Маю честь й відповідальність очолити Наглядову раду УКФ. Для спільноти культури та й для всієї країни ця інституція має велику роль, а її розвиток — це маркер спроможності бути модерними, відкритими й сильними в часи змін та викликів. Час ротацій закономірний, і в цьому теж є своя сила. Сила для росту, великого масштабу та флагманських загальнонаціональних проєктів", — прокоментувала своє призначення Лариса Мудрак.

Головними завданнями на посаді нова голова УКФ вважає:

  • стабілізацію, професіоналізм й відкритість роботи Наглядової ради;
  • формування нової стратегії роботи фонду, адже нинішня діє до 2021 року;
  • сприяння вдосконаленню внутрішньої організації та комунікації роботи фонду.

Як ідеться в повідомленні на сайті міністерства, Лариса Мудрак – відома політична та громадська діячка. Була заступницею голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення України, керівницею Головної служби інформаційної політики Секретаріату президента України.

Заслужений журналіст України. Лауреат загальнонаціональної програми "Людина року" в номінації "Журналіст року в галузі друкованих ЗМІ". Представляла Україну в Керівному Комітеті Ради Європи з питань медіа та інформаційного суспільства. На сьогодні Лариса Мудрак — президент у Win Win Communication та СЕО в Family Business Network Ukraine. Віцепрезидент Асоціації благодійників України.

Що відомо

Донедавна був головою Наглядової ради УКФ був Михайло Захаревич, який склав свої повноваження за власним бажанням. У коментарі Суспільне Культура пан Захаревич розповів, що пішов з "об’єктивних причин" за станом здоров’я. Через що не може повною мірою виконувати свої обов’язки.

Захаревича міністерство культури призначило Головою на початку цього року. До цього, з 2019 року, УКФ працював без чинного Голови Наглядової ради. А до того цю посаду обіймала Марина Порошенко.

Михайло Захаревич головував під час засідання-співбесіди на посаду нового директора УКФ, якому передував скандал, та яке викликало обурення в культурній спільноті.

Повторний конкурс на посаду виконавчого директора УКФ оголосили 29 березня. Строк прийому документів закінчується 16 квітня 2021 року. Чи відбудуться зміни у процедурі голосування, поки що не повідомляється.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад