Малюська продає власну цифрову картину. Як вона виглядає та яка вартість

Малюська продає власну цифрову картину. Як вона виглядає та яка вартість

Малюська продає власну цифрову картину. Як вона виглядає та яка вартість
Facebook

Міністр юстиції Денис Малюська продає на аукціоні Open sea ("Відкрите море) свою електронну картину під назвою "Тhe sea is temporarily unavailable" ("Море тимчасово недоступне").

"Поки в’язниця в Ірпені пішла на нове коло аукціону, спробую роздобути трохи грошей для в’язниць іншим шляхом. Отож: виставляю на аукціоні свою роботу – колаж "the sea is temporarily unavailable", — повідомив міністр у своєму Facebook.

Міністр назвав свою картину "рідкісним шансом дешево придбати криптошедевр мистецтва". Зробити ставку можна на сайті аукціону.

Читайте також: Аукціон Christie's продав цифровий витвір мистецтва за 69,3 мільйона доларів

Малюська нагадав, що у світі "відбувається революція" у колекціонуванні та мистецтві. Так, на ринок вийшли унікальні токени (NFT) які дозволяють закріплювати предмети цифрового мистецтва за певним власником у блокчейн-платформах. NFT почали використовувати не тільки для продажу фото/відео/графіки, а й твітів чи віртуальних кросівок.

Ціни окремих об’єктів – мільйони доларів (при тому що їх повні аналоги без токену часто перебувають у загальному безкоштовному доступі). Міністр зазначив, що не може оминути можливість створити та продати свій NFT.

Читайте також: Ринок цифрового мистецтва: як він працює і чи зможуть на ньому розбагатіти українські художники

"Стартова ціна - 1 етеріум (понад 64 тисячі гривень — ред.). Вторговані кошти (за вирахуванням податків) підуть у спецфонд Лук’янівського слідчого ізолятору на ремонт безкоштовних камер. Дружина каже що ніхто не купить, ну але кого з видатних митців цінували за життя?", — додав урядовець.

Читайте також: Як виглядає перша тюрма, яку планує продати Мін'юст

Що відомо

  • "Український інтернет-проєкт "Телебачення Торонто" продав мем "Жуй ср*ку!"у форматі невзаємозамінного токена. У перерахунку на звичайні гроші його вартість склала 2,5 тисячі доларів.
  • Міністерство юстиції спільно з Фондом держмайна за понад 220 мільйонів гривень виставило на продаж Ірпінський виправний центр (№132), який розташований у селищі міського типу Коцюбинське на Київщині.
  • Міністерство юстиції розпочало продаж в'язниць, які не експлуатуються, але на утримання яких держава витрачає кошти. На місці застарілих будівель дозволять будувати заводи, житлові комплекси, торговельні центри тощо.
  • У 2020 році Міністерство юстиції розпочало продаж заморожених та звільнених в’язниць, а також розробило проєкт щодо перенесення деяких СІЗО з центральних районів міст на околиці.
  • У травні 2020 року міністр юстиції Денис Малюська повідомив, що в українських слідчих ізоляторах запустили функціонування платних камер із поліпшеними умовами.
  • Міністерство юстиції та Фонд державного майна розпочали спецпроєкт щодо продажу майна колишніх в'язниць. За вилучені кошти в країні планують будувати нові виправні заклади європейського типу.
  • Міністерство юстиції запустило нову послугу, завдяки якій можна сплатити за користування платними камерами СІЗО наперед.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок