Засновник Twitter продав свій перший твіт за майже три мільйони доларів

Засновник Twitter продав свій перший твіт за майже три мільйони доларів

Засновник Twitter продав свій перший твіт за майже три мільйони доларів
AP

Голова і засновник соціальної мережі Twitter Джек Дорсі продав свій перший твіт 15-річної давнини у форматі невзаємозамінного токенаНевзаємозамінні токени — це особливий тип криптовалюти, який відрізняється від більшості криптовалют, таких як Zcash, та багатьох мережевих або службових токенів, які за своїм джерелом є взаємозамінними. Являє собою активи, які існують лише у власних криптосистемах. за 2,916 мільйонів доларів.

Як ідеться на сайті торгового майданчика Valuable, покупцем твіту став генеральний директор малазійського стартапу Bridge Oracle Сіна Еставі.

Тепер Еставі отримає "унікальний цифровий сертифікат твіти, підписаний і перевірений автором", а сам твіт залишиться доступним у Twitter.

Раніше Дорсі заявляв, що передасть усі вторговані кошти благодійній організації GiveDirectly, яка працює у Східній Африці й допомагає сім'ям, які живуть в умовах крайньої бідності, здійснюючи їм грошові перекази через мобільний телефон. GiveDirerect перераховує кошти насамперед людям Кенії, Уганди та Руанди.

Невзаємозамінні токени використовуються для підтвердження факту володіння цифровими активами, а також можливості їх використання на кількох платформах. Наприклад, NFT використовують у криптомистецтві, колекціонуванні цифрових предметів та онлайн-іграх.

Читайте також

Аукціон Christie's продав цифровий витвір мистецтва за 69,3 мільйона доларів

Електронна гривня. Як і навіщо центральні банки працюють над власними цифровими валютами

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок